فلل بالصف الأول للبيع في مصر, صفحة 5

1,490 عقارات أخرى
  • 27

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة 10% مقدم فيو بحر مرسى باغوش 5 غرف متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول تشطيب كامل + تكييفات في June by Sodic

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٧٣٧ متر مربع

    ٥٤٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف أول على البحر في موقع مميز جدًا.

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول تشطيب كامل في ألماظة باي الساحل

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٤٣٣٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف اول على البحر، موقع مميز

    One Estates Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون - فيو يطل علي البحر - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول على الجولف في قطامية هايتس

    Picky Properties logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ١٨٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بالاجهزه والتكييفات صف اول علي البحيره

    Trends Real Estate Egypt logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف أول جولف للبيع في قطامية ديونز

    Arabia For Real estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬٢٠٠ متر مربع

    ١٤٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع أول صف جولف قطامية ديونز تشطيب كامل

    Arabia For Real estate logo image

5

    5

    ٨٧٥ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول على الجولف – كمبوند قطامية ديونز

    Arabia For Real estate logo image

7

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة للبيع في قطامية ديونز

    Arabia For Real estate logo image

7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر للبيع – كمبوند القطامية ديونز – التجمع

    Arabia For Real estate logo image

7+

    7+

    ٢٬٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في فوكا باي متشطبه بالكامل صف اول علي البحيره

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي البحر في الغردقه - صف اول - تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري صف أول على البحر، استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة تطل علي الجولف للبيع في اب تاون كايرو

    Hodoud for Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف اول علي الجولف - استلام فوري

    Inn Properties logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ١٬٣٠١ متر مربع

    ٨٥٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول بتقسيط على 8 سنوات لاول مره !!!!

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول بتقسيط على 8 سنوات لاول مره !!!!

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول بتقسيط على 8 سنوات لاول مره !!!!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول بتقسيط على 8 سنوات لاول مره !!!!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لونش جديد فيلا على البحر من افضل المطورين ب5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول بجاردن بسعر اللونش ومقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٦ متر مربع

    ١٧٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا صف اول على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع