بيوت فلل متشطبة للبيع في مصر, صفحة 33

2,447 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل من سوديك وقسط على 10سنين0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فاخره متشطبه بحمام سباحه خاص مرحلهKINDA

    Closer logo image

    كندا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٥٥١ متر مربع

    ٧٢٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬١٢٦٬٢٥٠ جنيه

    فيلا ستاندالون متشطبة فى مرسي باجوش فى الساحل

    Oaks Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا متشطبة بحمام سباحة خاص في سوان ليك قطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الربوة بحمام سباحة متشطبة بالكامل

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا وان ستوري علي النيل مباشرة بمقدم 5مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٬٣٩٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بمقدم 5,3 استلام قريب في لافيستا سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جراند فيلا متشطبة للبيع في التجمع تقسيط على 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٥٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في التجمع بالتقسيط على 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه فيلا تاون هاوس كورنر للبيع متشطبه بالكامل

    Smart Step logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٥١٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2,100,000 = متشطبة+ ACs صف أول لاجون + Sea View

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٠٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في رأس الحكمة أستلام 2027 متشطبة The Med

    TREX logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أستلام 2027 متشطبة في رأس الحكمة 400متر للبحر

    TREX logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة أستلام 2027 في رأس الحكمة 400متر للبحر

    TREX logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه في مراسي فيكتوريا ساحل صف تاني جولف

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم0%|توين هاوس متشطب بالكامل فيو واسع علي الاجون

    Realm Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة بالتكييفات تقسيط 8 سنين من سوديك

    Property Hills Star logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٤٤٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣٥٬٣٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٩٢ متر مربع

    ٣٤٥٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-6غرف

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    7+

    ٦٠١ متر مربع

    ١٤٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع-صف ثاني بحر-متشطب-بحري صريح-4 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨١ متر مربع

    ٣٦٤٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في الجونة الجديدة موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ف الجونة الجديدة استلام فوري متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٩٥٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١٧٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة خلف الجامعة الامريكية بقسط 1.174.000

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع بالنرجس فيلات 950م |

    Emerald Estates - Egypt logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماةنتن فيو اكتوبر استلام فوري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

اكتشف أفضل فيلا متشطبة للبيع في مصر

مصر، البلد الذي يتميز بثرائه الثقافي والتاريخي العريق، يضم العديد من الفيلات الفاخرة المتشطبة التي تعد ملاذًا لكل من يبحث عن التميز والرقي في السكن. تتنوع الفيلات المتشطبة في مصر بين الهادئة والهادفة إلى توفير حياة عصرية حديثة، وكلها مليئة بالتفاصيل الدقيقة التي تعكس الحرفية المعمارية العالية.

الفيلات المتشطبة في مصر تتميز بقدرتها على توفير مساحات واسعة، مما يمنح السكان الحرية لتصميم وتوزيع المساحات حسب احتياجاتهم الخاصة. إذ توفر هذه الفيلات بيئة مثالية للعائلات التي تفضل الرفاهية والخصوصية.

مدن عديدة مميزة للبحث عن فيلا متشطبة للبيع في مصر

مصر تتميز بتنوعها الجغرافي والثقافي، وهذا التنوع أدى إلى ظهور مدن متعددة تتميز بأسلوب حياتها الخاص والمميزات التي تقدمها للمقيمين. فعلى سبيل المثال، القاهرة الجديدة هي واحدة من المدن الحديثة والراقية التي تقدم العديد من الفيلات المتشطبة الفاخرة. ومن ناحية أخرى، مدينة الشيخ زايد تعد من المواقع المتميزة التي تحظى بشعبية كبيرة بين الباحثين عن فيلات متشطبة للبيع في مصر. هذان المثالان يقعان في محافظتا القاهرة والجيزة.

وإلى جانب محافظتي القاهرة والجيزة، يمكن البحث عن فيلا متشطبة للبيع في مصر في المدن التالية:

- الدقهلية

- السويس

- الساحل الشمالي

مع تنوع المدن والأماكن، يشكل البحث عن فيلا متشطبة للبيع في مصر تجربة ممتعة ومثيرة، حيث يتيح للمشترين فرصة اختيار العقار المثالي الذي يناسب ذوقهم واحتياجاتهم. وبالطبع، يتطلب هذا البحث التعمق في دراسة الميزات والمنافع المرتبطة بكل منطقة لتحديد الأفضل لك ولعائلتك.

تنوع الخيارات من حيث المساحة والأسعار للباحثين عن فيلا متشطبة للبيع في مصر

للباحثين عن الرقي والتميز في العيش، تقدم السوق العقارية في مصر تشكيلة لا تُضاهى من الفلل المتشطبة للبيع. تراوح هذه الفلل بين عمارات عصرية وفلل هادئة، مما يوفر خيارات متنوعة للمشترين. الأمر الذي يميز هذه الفلل هو مساحاتها الواسعة والأسعار المغرية التي تقدمها. سواء كنت تبحث عن فيلا صغيرة لعائلة صغيرة أو فيلا كبيرة لعائلة كبيرة، يمكنك العثور على المنزل الذي يناسب احتياجاتك تمامًا. بالإضافة إلى ذلك، تتميز الفلل المتشطبة بجودتها العالية والانتباه إلى التفاصيل في التصميم والتشطيب.