بيوت فلل متشطبة للبيع في مصر, صفحة 38

2,444 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيبات خاصه فيو علي وايد جاردن

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٩٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة متشطبة بسعر مميز في سوديك إيست

    why solutions logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بحمام سباحة خاص للبيع

    why solutions logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٦٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٦٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقساط للبيع متشطبة بالكامل كايرو جيت

    Platinum Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٨ متر مربع

    ٢١٨٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري متشطبة في مدينتي

    why solutions logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٠٨٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري 10% مقدم ع اطول فترة سداد

    Impact Investments logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٧٧٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة متشطبة في الشيخ زايد للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إطلالة بانورامية للبحر 5 غرف بدوون مقدم !

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالمطبخ والتكيفات والصيانة استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    5

    ٤٠٣ متر مربع

    ٦٢٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة بالمطبخ و التكييفات استلام فوري

    why solutions logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بالكامل صف اول ع البحر

    Impact Investments logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٨١٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى موقع مميز فى قلب زايد على 10سنين متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز فيلا متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اقل سعر فيلا متشطبة مطلة علي البحر مقدم 0% .

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٩٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة 5% مقدم فقط على اطول فترة سداد من اورا

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٧٢٬٤٩٠ جنيه

    فيلتك متشطبة بـ872,490 ربع سنوي او 20مليون كاش

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل في الشروق بسعر مميز جدا تشطيب كامل فوري

    clear scope logo image

    ستيلا هليوبوليس, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلتك متشطبة بأطلالة بحر وبتقسيط 8 سنين ؟!

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ١٠٩٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم و اقساط فيلا للبيع متشطبة كايرو جيت إعمار

    Brokers Hub logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠٦ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك فوري متشطبة من سوديك بفيو بانورامي عالبحر

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٥٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك فوري متشطبة من سوديك بفيو بانورامي عالبحر

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٥٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر فيلا موجود فى مدينتى بتسهيلات على 12 سنه

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٦٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة 244م للبيع في ميفيدا

    AK Circle logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٤ متر مربع

    ٢٠٤٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 400متر بحمام سباحة بتصميم مميز بمقدم 5 مليون

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

اكتشف أفضل فيلا متشطبة للبيع في مصر

مصر، البلد الذي يتميز بثرائه الثقافي والتاريخي العريق، يضم العديد من الفيلات الفاخرة المتشطبة التي تعد ملاذًا لكل من يبحث عن التميز والرقي في السكن. تتنوع الفيلات المتشطبة في مصر بين الهادئة والهادفة إلى توفير حياة عصرية حديثة، وكلها مليئة بالتفاصيل الدقيقة التي تعكس الحرفية المعمارية العالية.

الفيلات المتشطبة في مصر تتميز بقدرتها على توفير مساحات واسعة، مما يمنح السكان الحرية لتصميم وتوزيع المساحات حسب احتياجاتهم الخاصة. إذ توفر هذه الفيلات بيئة مثالية للعائلات التي تفضل الرفاهية والخصوصية.

مدن عديدة مميزة للبحث عن فيلا متشطبة للبيع في مصر

مصر تتميز بتنوعها الجغرافي والثقافي، وهذا التنوع أدى إلى ظهور مدن متعددة تتميز بأسلوب حياتها الخاص والمميزات التي تقدمها للمقيمين. فعلى سبيل المثال، القاهرة الجديدة هي واحدة من المدن الحديثة والراقية التي تقدم العديد من الفيلات المتشطبة الفاخرة. ومن ناحية أخرى، مدينة الشيخ زايد تعد من المواقع المتميزة التي تحظى بشعبية كبيرة بين الباحثين عن فيلات متشطبة للبيع في مصر. هذان المثالان يقعان في محافظتا القاهرة والجيزة.

وإلى جانب محافظتي القاهرة والجيزة، يمكن البحث عن فيلا متشطبة للبيع في مصر في المدن التالية:

- الدقهلية

- السويس

- الساحل الشمالي

مع تنوع المدن والأماكن، يشكل البحث عن فيلا متشطبة للبيع في مصر تجربة ممتعة ومثيرة، حيث يتيح للمشترين فرصة اختيار العقار المثالي الذي يناسب ذوقهم واحتياجاتهم. وبالطبع، يتطلب هذا البحث التعمق في دراسة الميزات والمنافع المرتبطة بكل منطقة لتحديد الأفضل لك ولعائلتك.

تنوع الخيارات من حيث المساحة والأسعار للباحثين عن فيلا متشطبة للبيع في مصر

للباحثين عن الرقي والتميز في العيش، تقدم السوق العقارية في مصر تشكيلة لا تُضاهى من الفلل المتشطبة للبيع. تراوح هذه الفلل بين عمارات عصرية وفلل هادئة، مما يوفر خيارات متنوعة للمشترين. الأمر الذي يميز هذه الفلل هو مساحاتها الواسعة والأسعار المغرية التي تقدمها. سواء كنت تبحث عن فيلا صغيرة لعائلة صغيرة أو فيلا كبيرة لعائلة كبيرة، يمكنك العثور على المنزل الذي يناسب احتياجاتك تمامًا. بالإضافة إلى ذلك، تتميز الفلل المتشطبة بجودتها العالية والانتباه إلى التفاصيل في التصميم والتشطيب.