بيوت فلل متشطبة للبيع في مصر, صفحة 37

2,444 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة جاهزة للسكن للبيع في الليجريا ببيفرلي

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7

    ٤٢٦ متر مربع

    ٧٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالتكيفات للبيع ف قطامية كوست سي فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية كوست, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل تطل علي الجولف في الربوة

    New Avenue Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست فيلا مستقلة بروف للبيع متشطبة بالكامل.

    Sedra Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٢٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني متشطبة في فوكا باي استلام 2026

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٤١١٬٥٥٣ جنيه

    فيلتك متشطبة بالكامل بسعر شقة عالبوليفارد-مقدم 5%

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون لقطه مع المقاولون العرب بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    زا 101, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة استلام فورى فى باتيو 5 الشروق.

    Sedra Real Estate logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٨٥٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (148m) للبيع في جيفييرا مقدم 5% و قسط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة 1000 متر متشطبة بالفرش والاجهزة

    New Avenue Real Estate logo image

    ريفيرا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة في قلب زايد القديمة 5% مقدم فقط

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو 4

    متصدر

    Beltone logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالتكيفات في ديار المخابرات بسعر مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة لقطة للبيع بأقل مقدم 5% الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ١٢٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة على البحر و الجولف فى سوماباى اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك بأقل سعر على البحر متشطبة فى مدن !!

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم امتلك فيلا متشطبة صف اول ع البجر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 400م سي فيو لقطة متشطبة في الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إطلالة بانورامية للبحر 5 غرف بدون مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إطلالة بانورامية للبحر 5 غرف بدون مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إطلالة بانورامية للبحر 5 غرف بدون مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اكبر فيلا للبيع على البحيرات والجولف 900م

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع بأقل مقدم | استلام فوري في مكادي

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمساحه الارض 1280 م بسعر مميز

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

اكتشف أفضل فيلا متشطبة للبيع في مصر

مصر، البلد الذي يتميز بثرائه الثقافي والتاريخي العريق، يضم العديد من الفيلات الفاخرة المتشطبة التي تعد ملاذًا لكل من يبحث عن التميز والرقي في السكن. تتنوع الفيلات المتشطبة في مصر بين الهادئة والهادفة إلى توفير حياة عصرية حديثة، وكلها مليئة بالتفاصيل الدقيقة التي تعكس الحرفية المعمارية العالية.

الفيلات المتشطبة في مصر تتميز بقدرتها على توفير مساحات واسعة، مما يمنح السكان الحرية لتصميم وتوزيع المساحات حسب احتياجاتهم الخاصة. إذ توفر هذه الفيلات بيئة مثالية للعائلات التي تفضل الرفاهية والخصوصية.

مدن عديدة مميزة للبحث عن فيلا متشطبة للبيع في مصر

مصر تتميز بتنوعها الجغرافي والثقافي، وهذا التنوع أدى إلى ظهور مدن متعددة تتميز بأسلوب حياتها الخاص والمميزات التي تقدمها للمقيمين. فعلى سبيل المثال، القاهرة الجديدة هي واحدة من المدن الحديثة والراقية التي تقدم العديد من الفيلات المتشطبة الفاخرة. ومن ناحية أخرى، مدينة الشيخ زايد تعد من المواقع المتميزة التي تحظى بشعبية كبيرة بين الباحثين عن فيلات متشطبة للبيع في مصر. هذان المثالان يقعان في محافظتا القاهرة والجيزة.

وإلى جانب محافظتي القاهرة والجيزة، يمكن البحث عن فيلا متشطبة للبيع في مصر في المدن التالية:

- الدقهلية

- السويس

- الساحل الشمالي

مع تنوع المدن والأماكن، يشكل البحث عن فيلا متشطبة للبيع في مصر تجربة ممتعة ومثيرة، حيث يتيح للمشترين فرصة اختيار العقار المثالي الذي يناسب ذوقهم واحتياجاتهم. وبالطبع، يتطلب هذا البحث التعمق في دراسة الميزات والمنافع المرتبطة بكل منطقة لتحديد الأفضل لك ولعائلتك.

تنوع الخيارات من حيث المساحة والأسعار للباحثين عن فيلا متشطبة للبيع في مصر

للباحثين عن الرقي والتميز في العيش، تقدم السوق العقارية في مصر تشكيلة لا تُضاهى من الفلل المتشطبة للبيع. تراوح هذه الفلل بين عمارات عصرية وفلل هادئة، مما يوفر خيارات متنوعة للمشترين. الأمر الذي يميز هذه الفلل هو مساحاتها الواسعة والأسعار المغرية التي تقدمها. سواء كنت تبحث عن فيلا صغيرة لعائلة صغيرة أو فيلا كبيرة لعائلة كبيرة، يمكنك العثور على المنزل الذي يناسب احتياجاتك تمامًا. بالإضافة إلى ذلك، تتميز الفلل المتشطبة بجودتها العالية والانتباه إلى التفاصيل في التصميم والتشطيب.