بيوت فلل متشطبة للبيع في مصر, صفحة 30

2,447 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستوى واحد متشطبة بسعر مميز في هيلز اوف وان

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة فيو البحر في هاسيندا باي بجوار مراسي

    Property  Hills. logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ٣٦٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خطوات م البحر ف مرسى باغوش استلام قريب متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ١٧٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة كاملة التشطيب في لاكوينتا هايتس

    La Quinta logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٤٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية فيلا مستقلة فاخرة بسعر التشطيب

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٤٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٧٢٬٤٩٠ جنيه

    فيلتك متشطبة بـ872,490 ربع سنوي او 20مليون كاش

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون 185م متشطبة على النيل ب5% على 8 سنين JIRIAN

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فـ الحي الرابع بالعاصمة متشطبة جاهزة للتسليم

    Falcon for Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة كاملة التشطيب في لاكوينتا هايتس

    La Quinta logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٦٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بالكامل بفيو و موقع مميز

    why solutions logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 فيلات متشطبة، جولف إكستنشن

    Residia logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة 880 متر استلام فوري بسعر مميز فيو مفتوح

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٨٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 400 م متشطبة بموقع مميز استلام فورى

    East wing logo image

    حياة ريزيدنس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون متشطبة اكبر مساحة ارض واميز لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7+

    ٦٢٩ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة اول طرح فى قلب زايد 5%مقدم قسط علي 10س

    Evergreen Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٠٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة رملة الساحل متشطبة مكيفةعلى البحر

    Compound Hekaya logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٩١٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع باطلالة مميزه علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكل بموقع مميز وتصميم رائع

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو البحر فيلا بجاردن 330م متشطبة باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٦١٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي فيلا - متشطبة بالكامل سوبر لوكس

    رابح للتسويق العقاري logo image

7

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل - بموقع مميز - وسعر قابل للتفاوض

    رابح للتسويق العقاري logo image

    فلاورز بارك, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا جاردن كبيرة متشطبة اقل سعر في الماركت

    Apart Real estate logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة متشطبة في الشيخ زايد بأقل مقدم علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

اكتشف أفضل فيلا متشطبة للبيع في مصر

مصر، البلد الذي يتميز بثرائه الثقافي والتاريخي العريق، يضم العديد من الفيلات الفاخرة المتشطبة التي تعد ملاذًا لكل من يبحث عن التميز والرقي في السكن. تتنوع الفيلات المتشطبة في مصر بين الهادئة والهادفة إلى توفير حياة عصرية حديثة، وكلها مليئة بالتفاصيل الدقيقة التي تعكس الحرفية المعمارية العالية.

الفيلات المتشطبة في مصر تتميز بقدرتها على توفير مساحات واسعة، مما يمنح السكان الحرية لتصميم وتوزيع المساحات حسب احتياجاتهم الخاصة. إذ توفر هذه الفيلات بيئة مثالية للعائلات التي تفضل الرفاهية والخصوصية.

مدن عديدة مميزة للبحث عن فيلا متشطبة للبيع في مصر

مصر تتميز بتنوعها الجغرافي والثقافي، وهذا التنوع أدى إلى ظهور مدن متعددة تتميز بأسلوب حياتها الخاص والمميزات التي تقدمها للمقيمين. فعلى سبيل المثال، القاهرة الجديدة هي واحدة من المدن الحديثة والراقية التي تقدم العديد من الفيلات المتشطبة الفاخرة. ومن ناحية أخرى، مدينة الشيخ زايد تعد من المواقع المتميزة التي تحظى بشعبية كبيرة بين الباحثين عن فيلات متشطبة للبيع في مصر. هذان المثالان يقعان في محافظتا القاهرة والجيزة.

وإلى جانب محافظتي القاهرة والجيزة، يمكن البحث عن فيلا متشطبة للبيع في مصر في المدن التالية:

- الدقهلية

- السويس

- الساحل الشمالي

مع تنوع المدن والأماكن، يشكل البحث عن فيلا متشطبة للبيع في مصر تجربة ممتعة ومثيرة، حيث يتيح للمشترين فرصة اختيار العقار المثالي الذي يناسب ذوقهم واحتياجاتهم. وبالطبع، يتطلب هذا البحث التعمق في دراسة الميزات والمنافع المرتبطة بكل منطقة لتحديد الأفضل لك ولعائلتك.

تنوع الخيارات من حيث المساحة والأسعار للباحثين عن فيلا متشطبة للبيع في مصر

للباحثين عن الرقي والتميز في العيش، تقدم السوق العقارية في مصر تشكيلة لا تُضاهى من الفلل المتشطبة للبيع. تراوح هذه الفلل بين عمارات عصرية وفلل هادئة، مما يوفر خيارات متنوعة للمشترين. الأمر الذي يميز هذه الفلل هو مساحاتها الواسعة والأسعار المغرية التي تقدمها. سواء كنت تبحث عن فيلا صغيرة لعائلة صغيرة أو فيلا كبيرة لعائلة كبيرة، يمكنك العثور على المنزل الذي يناسب احتياجاتك تمامًا. بالإضافة إلى ذلك، تتميز الفلل المتشطبة بجودتها العالية والانتباه إلى التفاصيل في التصميم والتشطيب.