بيوت فلل متشطبة للبيع في مصر, صفحة 19

2,470 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع ب بفرلى هيلز الشيخ زايد

    Topaz Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة على ٩ سنوات بجانب ميڤيدا فى اميز موقع

    New Avenue Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن فيلا متشطبة في الشيخ زايد تقسيط 10سنين

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 360م متشطبة بتكيفات فيو ع البوكيت ف هايد بارك

    متصدر

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة رائعة لامتلاك فيلا فاخرة على أرض الغرود بجمعي

    Zein for real estate logo image

    جمعية احمد عرابى, مدينة العبور, القليوبية

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا الحزام الاخضر البوابه الاولى امام مدخل زايد 5

    Zein for real estate logo image

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٥ متر مربع

    ٤٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس متاحة للبيع في قرية امواج

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة رائعة لامتلاك فيلا فاخرة على أرض الغرود بجمعي

    Zein for real estate logo image

    جمعية احمد عرابى, مدينة العبور, القليوبية

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بأقل من سعر السوق مباشرة ع اللاجون ب أزها

    East wing logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل بالتكييفات للبيع ف جولف اكستنشن

    The Way logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل بالتكييفات للبيع ف جولف اكستنشن

    The Way logo image

5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطبة برايم لوكيشن اقل سعر استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة بالبنفسج فيلات-موقع مميز-استلام

    East wing logo image

    البنفسج 5, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه علي البحر، قسط 700الف، السعر ٢٠ مليون

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه علي البحر، قسط 700الف، السعر ٢٠ مليون

    متصدر

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه علي البحر، قسط 700الف، السعر ٢٠ مليون

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه علي البحر، قسط 700الف، السعر ٢٠ مليون

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    ون ستوري فيلا للبيع متشطبه بالكامل و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٩٥٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام قريب-اطلالة على البحر-موقع مميز

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٧٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا 4 غرف فوري في رملة متشطبة تري البحر وقسط

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا 4 غرف فوري في رملة متشطبة تري البحر وقسط

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فلة كلاسيك-لعشاق المساحات الكبيرة لوكيشن لقطة

    Right Direction logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحة كبيرة متشطبة بالكامل وجاهزة للاستلام

    Right Direction logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأقل سعر متشطبة ف مكادي البحر الاحمر

    Falcon for Real Estate logo image

    جاز مكادينا, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٠٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

اكتشف أفضل فيلا متشطبة للبيع في مصر

مصر، البلد الذي يتميز بثرائه الثقافي والتاريخي العريق، يضم العديد من الفيلات الفاخرة المتشطبة التي تعد ملاذًا لكل من يبحث عن التميز والرقي في السكن. تتنوع الفيلات المتشطبة في مصر بين الهادئة والهادفة إلى توفير حياة عصرية حديثة، وكلها مليئة بالتفاصيل الدقيقة التي تعكس الحرفية المعمارية العالية.

الفيلات المتشطبة في مصر تتميز بقدرتها على توفير مساحات واسعة، مما يمنح السكان الحرية لتصميم وتوزيع المساحات حسب احتياجاتهم الخاصة. إذ توفر هذه الفيلات بيئة مثالية للعائلات التي تفضل الرفاهية والخصوصية.

مدن عديدة مميزة للبحث عن فيلا متشطبة للبيع في مصر

مصر تتميز بتنوعها الجغرافي والثقافي، وهذا التنوع أدى إلى ظهور مدن متعددة تتميز بأسلوب حياتها الخاص والمميزات التي تقدمها للمقيمين. فعلى سبيل المثال، القاهرة الجديدة هي واحدة من المدن الحديثة والراقية التي تقدم العديد من الفيلات المتشطبة الفاخرة. ومن ناحية أخرى، مدينة الشيخ زايد تعد من المواقع المتميزة التي تحظى بشعبية كبيرة بين الباحثين عن فيلات متشطبة للبيع في مصر. هذان المثالان يقعان في محافظتا القاهرة والجيزة.

وإلى جانب محافظتي القاهرة والجيزة، يمكن البحث عن فيلا متشطبة للبيع في مصر في المدن التالية:

- الدقهلية

- السويس

- الساحل الشمالي

مع تنوع المدن والأماكن، يشكل البحث عن فيلا متشطبة للبيع في مصر تجربة ممتعة ومثيرة، حيث يتيح للمشترين فرصة اختيار العقار المثالي الذي يناسب ذوقهم واحتياجاتهم. وبالطبع، يتطلب هذا البحث التعمق في دراسة الميزات والمنافع المرتبطة بكل منطقة لتحديد الأفضل لك ولعائلتك.

تنوع الخيارات من حيث المساحة والأسعار للباحثين عن فيلا متشطبة للبيع في مصر

للباحثين عن الرقي والتميز في العيش، تقدم السوق العقارية في مصر تشكيلة لا تُضاهى من الفلل المتشطبة للبيع. تراوح هذه الفلل بين عمارات عصرية وفلل هادئة، مما يوفر خيارات متنوعة للمشترين. الأمر الذي يميز هذه الفلل هو مساحاتها الواسعة والأسعار المغرية التي تقدمها. سواء كنت تبحث عن فيلا صغيرة لعائلة صغيرة أو فيلا كبيرة لعائلة كبيرة، يمكنك العثور على المنزل الذي يناسب احتياجاتك تمامًا. بالإضافة إلى ذلك، تتميز الفلل المتشطبة بجودتها العالية والانتباه إلى التفاصيل في التصميم والتشطيب.