بيوت فلل متشطبة للبيع في مصر, صفحة 24

2,447 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه متشطبة بسعر لقطة استلام فوري في ديار

    IRTKAZ logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٨٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استلام فوري في سوديك مع مقدم 0% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بأقل سعر فى زايد الجديدة بمقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على فيو مميز فى زايد الجديدة بأقل سعر مقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وبدون مقدم فيلا متشطبة صف اول علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح علي لاند سكيب أقل سعر

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧٣٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا علي البحر والجولف متشطبة, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا علي البحر والجولف متشطبة, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا علي البحر والجولف متشطبة, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا علي البحر والجولف متشطبة, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا علي البحر والجولف متشطبة, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحديقه كبيره متشطب استلام فوري بيفيرلي هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٤٩٠ متر مربع

    ١١٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٣١٠٬٨٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبة فى ماونتن فيو الساحل الشمالى

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٢٦٠٬٦٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالتكيفات فى ماونتن فيو راس الحكمة

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون ميفيدا متشطبة فيو لاندسكيب بسعر

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٠٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز متشطبة بالكامل في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٨٢٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا متشطبة 4 غرف بأطلالة بحر بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ويست جولف, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أستلم فيلا متشطبة 4 غرف بأطلالة بحر !!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أستلم فيلا متشطبة 4 غرف بأطلالة بحر !!

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة علي الجولف والبحيرة متشطبة بمقدم 5%فقط

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٤٣٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا متشطبة 4 غرف علي الجولف بتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٤٢ متر مربع

    ١٠٣٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة في راس الحكمة - استلام قريب - مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة متشطبة بالكامل (5غرف) خلف AUC التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٤ متر مربع

    ٦٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بموقع مميز في زايد

    The Polygon logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣٢٢ متر مربع

    ٨٥٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

اكتشف أفضل فيلا متشطبة للبيع في مصر

مصر، البلد الذي يتميز بثرائه الثقافي والتاريخي العريق، يضم العديد من الفيلات الفاخرة المتشطبة التي تعد ملاذًا لكل من يبحث عن التميز والرقي في السكن. تتنوع الفيلات المتشطبة في مصر بين الهادئة والهادفة إلى توفير حياة عصرية حديثة، وكلها مليئة بالتفاصيل الدقيقة التي تعكس الحرفية المعمارية العالية.

الفيلات المتشطبة في مصر تتميز بقدرتها على توفير مساحات واسعة، مما يمنح السكان الحرية لتصميم وتوزيع المساحات حسب احتياجاتهم الخاصة. إذ توفر هذه الفيلات بيئة مثالية للعائلات التي تفضل الرفاهية والخصوصية.

مدن عديدة مميزة للبحث عن فيلا متشطبة للبيع في مصر

مصر تتميز بتنوعها الجغرافي والثقافي، وهذا التنوع أدى إلى ظهور مدن متعددة تتميز بأسلوب حياتها الخاص والمميزات التي تقدمها للمقيمين. فعلى سبيل المثال، القاهرة الجديدة هي واحدة من المدن الحديثة والراقية التي تقدم العديد من الفيلات المتشطبة الفاخرة. ومن ناحية أخرى، مدينة الشيخ زايد تعد من المواقع المتميزة التي تحظى بشعبية كبيرة بين الباحثين عن فيلات متشطبة للبيع في مصر. هذان المثالان يقعان في محافظتا القاهرة والجيزة.

وإلى جانب محافظتي القاهرة والجيزة، يمكن البحث عن فيلا متشطبة للبيع في مصر في المدن التالية:

- الدقهلية

- السويس

- الساحل الشمالي

مع تنوع المدن والأماكن، يشكل البحث عن فيلا متشطبة للبيع في مصر تجربة ممتعة ومثيرة، حيث يتيح للمشترين فرصة اختيار العقار المثالي الذي يناسب ذوقهم واحتياجاتهم. وبالطبع، يتطلب هذا البحث التعمق في دراسة الميزات والمنافع المرتبطة بكل منطقة لتحديد الأفضل لك ولعائلتك.

تنوع الخيارات من حيث المساحة والأسعار للباحثين عن فيلا متشطبة للبيع في مصر

للباحثين عن الرقي والتميز في العيش، تقدم السوق العقارية في مصر تشكيلة لا تُضاهى من الفلل المتشطبة للبيع. تراوح هذه الفلل بين عمارات عصرية وفلل هادئة، مما يوفر خيارات متنوعة للمشترين. الأمر الذي يميز هذه الفلل هو مساحاتها الواسعة والأسعار المغرية التي تقدمها. سواء كنت تبحث عن فيلا صغيرة لعائلة صغيرة أو فيلا كبيرة لعائلة كبيرة، يمكنك العثور على المنزل الذي يناسب احتياجاتك تمامًا. بالإضافة إلى ذلك، تتميز الفلل المتشطبة بجودتها العالية والانتباه إلى التفاصيل في التصميم والتشطيب.