بيوت فلل متشطبة للبيع في مصر, صفحة 21

2,447 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على فيو البحر واللاجون متشطبة 0%مقدم-اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة أستلام فوري للبيع في كمبوند OWEST

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٨٤٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر دايركت متشطبة بمقدم5%راس سوما

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر (Corner) للبيع خطوات من Clubhouse

    Masar Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول دايركت فيو علي البحر استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٣٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول دايركت فيو علي البحر استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ٣٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول دايركت فيو علي البحر استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٣٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول دايركت فيو علي البحر استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ٣٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول دايركت فيو علي البحر استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ٣٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في باتيو تاون استلام سنتين متشطبة تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بمقدم ٢٠٪ واقساط ٦ سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٤٣٤ متر مربع

    ١٠٨٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون متشطبة استلام فوري في كمبوند البروج

    Egypt Best Properties logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٤٣٨ متر مربع

    ١٢٥٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس متاحة للبيع في قرية امواج

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع5% فيلا 270م متشطبة على النيل مباشرة في JIRIAN

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام على البحر متشطبة في امواج

    Falcon for Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع B تطل علي وايد جاردن مساحه الارض 1300 م

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٤١ متر مربع

    ١٠١٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن للبيع فيو حديقة مميز في الماظة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون استلام فورى متشطبة فى الساحل الشمالى

    Oaks Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبة في الماركت فى رويال سيتي زايد

    Brokers Hub logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٧٢٬٤٩٠ جنيه

    فيلتك متشطبة بـ872,490 ربع سنوي او 20مليون كاش

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك فوري متشطبة من سوديك بفيو بانورامي عالبحر

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٥٧٧ متر مربع

    ١٩٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك فوري متشطبة من سوديك بفيو بانورامي عالبحر

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٥٧٧ متر مربع

    ١٩٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ع البحر متشطبة في نايا باي الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا - تطل على الصف السادس من البحر |متشطبة| 10Y

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٩٦ متر مربع

    ١٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة لاول مرة في هليوبليس بخصم 65%

    Remax The Address logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

اكتشف أفضل فيلا متشطبة للبيع في مصر

مصر، البلد الذي يتميز بثرائه الثقافي والتاريخي العريق، يضم العديد من الفيلات الفاخرة المتشطبة التي تعد ملاذًا لكل من يبحث عن التميز والرقي في السكن. تتنوع الفيلات المتشطبة في مصر بين الهادئة والهادفة إلى توفير حياة عصرية حديثة، وكلها مليئة بالتفاصيل الدقيقة التي تعكس الحرفية المعمارية العالية.

الفيلات المتشطبة في مصر تتميز بقدرتها على توفير مساحات واسعة، مما يمنح السكان الحرية لتصميم وتوزيع المساحات حسب احتياجاتهم الخاصة. إذ توفر هذه الفيلات بيئة مثالية للعائلات التي تفضل الرفاهية والخصوصية.

مدن عديدة مميزة للبحث عن فيلا متشطبة للبيع في مصر

مصر تتميز بتنوعها الجغرافي والثقافي، وهذا التنوع أدى إلى ظهور مدن متعددة تتميز بأسلوب حياتها الخاص والمميزات التي تقدمها للمقيمين. فعلى سبيل المثال، القاهرة الجديدة هي واحدة من المدن الحديثة والراقية التي تقدم العديد من الفيلات المتشطبة الفاخرة. ومن ناحية أخرى، مدينة الشيخ زايد تعد من المواقع المتميزة التي تحظى بشعبية كبيرة بين الباحثين عن فيلات متشطبة للبيع في مصر. هذان المثالان يقعان في محافظتا القاهرة والجيزة.

وإلى جانب محافظتي القاهرة والجيزة، يمكن البحث عن فيلا متشطبة للبيع في مصر في المدن التالية:

- الدقهلية

- السويس

- الساحل الشمالي

مع تنوع المدن والأماكن، يشكل البحث عن فيلا متشطبة للبيع في مصر تجربة ممتعة ومثيرة، حيث يتيح للمشترين فرصة اختيار العقار المثالي الذي يناسب ذوقهم واحتياجاتهم. وبالطبع، يتطلب هذا البحث التعمق في دراسة الميزات والمنافع المرتبطة بكل منطقة لتحديد الأفضل لك ولعائلتك.

تنوع الخيارات من حيث المساحة والأسعار للباحثين عن فيلا متشطبة للبيع في مصر

للباحثين عن الرقي والتميز في العيش، تقدم السوق العقارية في مصر تشكيلة لا تُضاهى من الفلل المتشطبة للبيع. تراوح هذه الفلل بين عمارات عصرية وفلل هادئة، مما يوفر خيارات متنوعة للمشترين. الأمر الذي يميز هذه الفلل هو مساحاتها الواسعة والأسعار المغرية التي تقدمها. سواء كنت تبحث عن فيلا صغيرة لعائلة صغيرة أو فيلا كبيرة لعائلة كبيرة، يمكنك العثور على المنزل الذي يناسب احتياجاتك تمامًا. بالإضافة إلى ذلك، تتميز الفلل المتشطبة بجودتها العالية والانتباه إلى التفاصيل في التصميم والتشطيب.