شقق متشطبة للبيع في المستثمرين الجنوبية, صفحة 3

164 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبة فى جاليريامون فالي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبة بالمطبخ في ذا فيلدج استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٦٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيلات الداع الوطني ع شارع الجزيرة مباشر متشطبة

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سمارت لايف

    iHome logo image

    سمارت لايف, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند حدائق الفداء متشطبة 180م

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى متشطبة فى ذا فيليج جيت بالم هيلز

    TREX logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة في جالريا موون فالي باكبر مساحة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    جاليريا مون فالي-شقة168م متشطبة بالمطبخ فيو مميز

    YaKan Properties logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في جاليريا مون فالي

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز كمبوند الزهوة امام نادى الزهور

    كونكورد بلازا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع ارقى مكان كمبوند الزهوة امام نادى الزهور

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة ارضي بجاردن 250 متر متشطبة في واتر واي

    Egypt Best Properties logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة استلام فورى باقل سعر فى فيلدج جيت

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحديقتين استلام فوري بجوارAUC فيو مميز

    IRTKAZ logo image

    ميدتاون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية في كمبوند ريتاج سيتي – شقة جاهزة للسكن

    Smart Location Group logo image

    ريتاج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٥٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جاليريا مون فالي متشطبه بحديقة موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع تشطيب كامل فى قلب التجمع

    IRTKAZ logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه بجوار AUC شقه متشطبة في التجمع الخامس

    clear scope logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة غرفتين نوم في فيليج جيت(موقع مميز)للبيع

    Good Vibe Homes logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع كمبوند ناينتي أفينيو تجمع الخامس

    TREX logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٧١٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة و أستلام فوري أمام الجامعة الأمريكية

    TREX logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات فى 90 أفينيو بجانب ذا فيو

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ١٨٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش استلام فوري للبيع ذا فيليدج

    why solutions logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بالكامل بإطلالة مميزة

    why solutions logo image

6

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فوري بالقاهرة الجديدة

    KMG Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع