شقق متشطبة للبيع في المستثمرين الجنوبية

164 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأفضل سعر- استلام فورى- بأقساط للبيع

    Scout Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٩٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة جاليريا مون ڤالي بسعر مميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٦١٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة متشطبة ارضي بحديقه ريسيل / جالريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة خلف كونكورد بلازا موازى للتسعين

    Eastmark logo image

    ريتاج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 300م فوري بتشطيب فاخر بمسبح خاص وفيو مائي

    Aqar Misr logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بالمطبخ و التكيفات استلام فوري

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٩٤٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالتكيفات بخصم 30% لفترة محدودة

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٤٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | حي المصراوية – التجمع

    Flag square Real Estate logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | كمبوند المصراوية - متشطبة بالكامل

    Flag square Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع مع استلام فوري وفيو مفتوح

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع متشطبة بالعفش و الاجهزة

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة ومفروشة بالكامل في جاليريا

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٥٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة سوبر لوكس بالتكييفات -بحري و بسعر لقطة

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات استلام فوري - اول سكن

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش اقل سعر استلام فوري شاملة النادي

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق - متشطبة بالكامل - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٣٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل بافضل فيو استلام سنه

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٢٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكييفات استلام فوري للبيع

    why solutions logo image

استوديو

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٠٠٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة استلام فوري 159 متر بسعر مغري و فيو مميز

3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين أرضي بجاردن للبيع -كمبوند ٩٠ أفينيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٠٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٣١٣٬٩٧٤ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل فى موقع مميز استلام سنه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٩٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 146م متشطبة بالكامل في كمبوند فيلدج جيت

    4C Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٧٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بأطلالة علي المسبح بسعر مميز

    why solutions logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة موقع متميز للبيع في جاليريا مون ڤالي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة مفروشة بالكامل 135م فيو مفتوح

    Brick Real Estate logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع