شقق متشطبة للبيع في 90 افينيو

51 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأفضل سعر- استلام فورى- بأقساط للبيع

    Scout Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٩٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بالمطبخ و التكيفات استلام فوري

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٩٤٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالتكيفات بخصم 30% لفترة محدودة

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٤٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع مع استلام فوري وفيو مفتوح

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة سوبر لوكس بالتكييفات -بحري و بسعر لقطة

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق - متشطبة بالكامل - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٣٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل بافضل فيو استلام سنه

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٢٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكييفات استلام فوري للبيع

    why solutions logo image

استوديو

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٠٠٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين أرضي بجاردن للبيع -كمبوند ٩٠ أفينيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٠٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٣١٣٬٩٧٤ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل فى موقع مميز استلام سنه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٩٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بأطلالة علي المسبح بسعر مميز

    why solutions logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى متشطبة بالكامل + حديقة 50 متر

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٨٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل كورنر بحري فى موقع ممتاز

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٦٩٬٤٢٧ جنيه

    احجز شقتك في 90افينيو متشطبة بالتكييفات بالتقسيط

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع كمبوند ناينتي أفينيو تجمع الخامس

    TREX logo image

2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة - 3 غرف نوم+غرفة مربية - موقع مميز

    East wing logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنة متشطبة بجوار AUC بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٤٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع تشطيب كامل فى قلب التجمع

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه بجوار AUC شقه متشطبة في التجمع الخامس

    clear scope logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع كمبوند ناينتي أفينيو تجمع الخامس

    TREX logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٧١٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة و أستلام فوري أمام الجامعة الأمريكية

    TREX logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات فى 90 أفينيو بجانب ذا فيو

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ١٨٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحري استلام فوري فيو مفتوح

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٩٥٬٧٥٨ جنيه

    شقة متشطبة للبيع 90 اڤينيو التجمع اقساط بسعر لقطة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة بجاردن 104م متشطبة شامل الجراج

    Guides Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع