شقق متشطبة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, صفحة 9

245 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر للشقة بحديقة خاصة متشطبة بالكامل

    Assets Real Estate Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3غرف متشطبة استلام 2026 بأقساط-بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٠٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة بفيو ع اللاجون استلام 2026 بأقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع في مرحلة كليو متشطبة بالكامل

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة ريسيل 3 غرف على لاجون متشطبة ريسيل 172م

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط علي 10سنين ارضي بجاردن متشطبة للبيع في التجمع

    Oaks Real Estate logo image

4

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ١٤٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من بالم هيلز في التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالم هيلز متشطبة بالكامل بالتكيفات باقساط

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م متشطبة للبيع من بالم هيلز التجمع قرب AUC

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٧٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم واقساط شقة متشطبة بالكامل بأقل من سعر السوق

    4C Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٨٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 متر برايم لوكيشن في بالم هيلز علي 10 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع فيو لاجونز في بالم هيلز التجمع

    GCR Developments logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فاخر في بالم هيلز بمقدم 3% علي 10 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٩١٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو متشطب بالكامل لقطه جدا

    Rakar Investments logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨١٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة استلام فوري ١٧٠متر باقل سعر وتكمله اقساط

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3 غرف بإطلالة على اللاجونفوري بالم هيلز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٧٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى بالم هيلز متشطبة بالتقسيط على 10 سنوات

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز التجمع بفيو على الجاردن

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مميزة متشطبة بالكامل بموقع وسعر مميزين

    why solutions logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف ريسيل في كليو متشطبة بالم هيلز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بأقل من سعر الشركة علي اللاجون

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م متشطبة للبيع من بالم هيلز التجمع قرب AUC

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٤١٬٧٦٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 3غرف+ناني بمقدم641الف/قسط شهري 42الف

    متصدر

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114م متشطبة للبيع من بالم هيلز التجمع قرب AUC

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 3% استلم شقة متشطبة ف القاهرة الجديدة قسط10س

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٢٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع