شقق متشطبة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, صفحة 7

245 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٢٢٬٧٨٢ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة للبيع في بالم هيلز التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٤٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز متشطبة للبيع في بالم هيلز التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠١٢٬٣٤٠ جنيه

    شقة بموقع مميز متشطبة للبيع بالم هيلز التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٧٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٦٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة متشطبة على اللاجون للبيع في بالم هيلز

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧١٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة فى موقع مميز على فيو مفتوح بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة بأقل سعر فى بالم هيلز بمقدم 3% فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧١ متر مربع

    ٩٣٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بالتقسيط علي 5 سنين في بالم هيلز

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه فى كليو بالم هيلز باقساط ٢٠٣٢

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م متشطبة فى بالم هيلز التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة فى بالم هيلز بالتقسيط

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه فى بالم هيلز التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٢٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة باقل مقدم في بالم هيلز و لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٩٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة باقل مقدم في بالم هيلز و لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف باقل سعر في الماركت جاهزه للسكن لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه فى كليو بالم هيلز التجمع باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٩١٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو مميز في بالم هيلز نيو كايرو 3%مقدم

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في كمبوند بالم هيلز التجمع

    views investment logo image

3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٥٬٥٩٠ جنيه

    شقة بموقع مميز متشطبة بحري للبيع

    Green Homes Real estate Agency logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٣٤٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة جاهزة متشطبة للبيع موقع مميز على لاجون فيو

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٦٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للاستلام الفوري بالم هيلز

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧١٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر بحري ريسيل متشطبة في بالم هيلز 171م

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة باقل من ماركت ريسيل فيو فلل مباشر

    Allocate Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل فيو على لاجون بالم هيلز نيو كايرو

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٤٢٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في بالم هيلز التجمع الخامس

    views investment logo image

3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز بمقدم مليون وقسط علي 10سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع