شقق متشطبة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, صفحة 5

245 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في Palm hills نيو كايرو بالجولدن سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة للبيع في كمبوند بالم هيلز التجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١١٦م للبيع في بالم هيلز نيو كايرو متشطبة

    Circle Realestate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المرحلة الاولي متشطبة بالكامل بالفرش

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاجون متشطبة-في بالم هيلز نيو كايرو

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة متشطبة بحري -بالم يلز نيو كايرو بفيو مميز

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي متشطبة استلام 2027 و أقساط حتى 2032

    Do estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مباشرة على البحيرة بالتقسيط حتى 2031

    Do estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو مفتوح فى بالم هيلز بجانب آى سيتى

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بمساحة مميزة في بالم هيلز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأقل سعر فى التجمع الخامس و متاح تقسيط

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٨٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٤١٬٦٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاص+ناني ف بالم هيلز التجمع متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٥٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في التجمع استلام فوري و تكيفات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٦٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل ف التجمع علي استلام فوري تكيفات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١١٢٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ريسيل ٧٠٪ تشطيب استلام فوري اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف متشطبة استلام فوري ريسيل تكملة اقساط

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل فيو فلل غرفة بالم هيلز نيو كايرو

    Allocate Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بإطلالة مميزة في بالم هيلز

    why solutions logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٩٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م متشطبة فى بالم هيلز التجمع الخامس

    TREX logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في التجمع علي 10 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه 152م بخصم 40% للكاش في بالم هيلز

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 173 م متشطبة استلام فوري للبيع في بالم هيلز

    AK Circle logo image

3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢٠٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة فيو على لاجون | ريسيل | بالم هيلز

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل شقق متشطبة بالتجمع بمقدم 5% وتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بمقدم 5% في التجمع الآن

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع