فيلا كورنر للبيع في مصر, صفحة 46

1,566 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احلي فيو لاجون مساحه مباني كبيره و كورنر

    Spade consultancy logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول لاجون 5 غرف مرحله اولي بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٨٨ متر مربع

    ١١٢٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا كومبوند زايد ٢٠٠٠ بحمام سباحه خاص

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة كورنر للبيع هايد بارك موقع مميز

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فيلاV3 كورنر ريسيل فوري موقع مميز سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ١١٥٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بحمام سباحة وبدروم في كمباوند تارا

    The Polygon logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – جاردينيا سبرنجز فرصة نادرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٧٣٥ متر مربع

    ٩١٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في سوديك - تقسيط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في مدينتي - تشطيبات خاصه

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٥٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع ف الباتيو الشروق مربع الوزراء

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٣ متر مربع

    ٩٣٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في ماونتن فيو – أكتوبر بارك

    Crafters Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيلا MV ريسيل فيو لاند سكيب مباشره بأقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع فوري ف هايدبارك كلاستر 1

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤١٤ متر مربع

    ١١٥٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاQV ريسيل كورنر في موقع مميز في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٦٣٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا بافضل تصميم في سيتي جيت بالتقسيط

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر (V1) للبيع في أورجامي – تاج سيتي

    Beltone logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا كورنر استلام فوري بسعر مغري في فاي سوديك

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٧ متر مربع

    ١٨٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن ب 3 وجهات رئيسيه استلام فوري متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ٣٠٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس 380 م بإطلالة على لاندسكيب في جويا

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 212م كورنر للبيع في سراي أمام مدينتي بالتقسيط

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع – موقع مميز في ويستاون سوديك

    Tasweeq For Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦١٢ متر مربع

    ٨١٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر مميز استلام فوري بأقل سعر م² فيChillout

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١١٬٨٦٧٬٩٣٤ جنيه

    أقل سعر فيلا كورنر ريسيل في سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن 304م استلام فورى مقدم 2مليون-28م كاش

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٤ متر مربع

    ٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن 304م استلام فورى مقدم 2مليون-28م كاش

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٤ متر مربع

    ٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع