فيلا كورنر للبيع في مصر, صفحة 47

1,566 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن 304م استلام فورى مقدم 2مليون-28م كاش

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٤ متر مربع

    ٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس امام نيو جيزة فى بي اكس بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٢٣٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – هايد بارك، القاهرة الجديدة

    Crafters Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو 224متر للبيع بسعر السوق في ريم ريزيدنس

    Real Vision logo image

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٧٧٬٥٨٠ جنيه

    ستاند الون فيلا ٧١٧م بحديقه خاصه ضخمة استلام ٢٠٢٦

    New Avenue Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٧١٧ متر مربع

    ١٠٤٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ناصية متشطبة فيو علي حمام سباحة سولايا ٦غرف

    Abrag 2 logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر في أليجريا سوديك | أرض 1600م

    Properties-Today.com logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في أو ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٢ متر مربع

    ٨١٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيلا للبيع فى اليآسمين 7

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    شارع مصطفي البردعي, الياسمين 7, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن متشطبه مع ماونتن فيو بدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ريسيل فوري في سوديك ايست لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة LV-A كورنر بسوديك إيست ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة فيلاLV ريسيل في سوديك ايست موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بحري بالتشطيب والفرش في اميز موقع

    New Avenue Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٧٩ متر مربع

    ٩٢٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن فيلا فيSODIC ريسيل مفروشة فوري اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ١١٩٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلاLV في سوديك ريسيل فوري اميز لوكيشن 427م

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا XV ريسيل سوديك ايست كورنر موقع مميز جدا فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٨٣٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول طرح فيلات ف one 33 تقسيط ع 9 س ومقدم 5% فقط

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في the Estates من Sodic

    Maskan Consultancy logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٩٠٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون كلاسيك موقع مميز دوبل فيو

    Empire real estate and investment logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Sفيلا كورنر بحديقة خاصة تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٧٩١٬٤٣٢ جنيه

    أميز آي فيلا رووف في أليفا بدون أوفر لفترة محدودة

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بحديقة و حمام سباحة للبيع - كمبوند تارا

    New Avenue Real Estate logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر خاص فيو حمام سباحه2.2مليون مقدم 17م كاش

    شارع الحزام الأخضر بوابة 7, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر خاص فيو حمام سباحه2.2مليون مقدم 17م كاش

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع