فيلا كورنر للبيع في مصر, صفحة 20

1,565 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز وتشطيب مودرن

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون مفروش مباشر عالبحر للبيع ف لافيستا السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 260م

    property hills Elite logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين كورنر للبيع موقع مميز في باديه بالم هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٤٩٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٥٬٤٧٣٬٥٩٠ جنيه

    فيلا بإطلالة بحرية للبيع في جميران، سهل حشيش.

    ROI For Real Estate logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    7+

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا كورنر اقل من سعر السوق استلام فوري هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٨ متر مربع

    ٩١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا كورنر اقل من سعر السوق استلام فوري هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٩ متر مربع

    ٩١٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا كورنر اقل من سعر السوق استلام فوري هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا كورنر اقل من سعر السوق استلام فوري هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٨ متر مربع

    ٩١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٢٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بحري موقع مميز بالم هيلز نيو كايرو

    Arabia For Real estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٢٦٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم تاون هاوس كورنر ف Marseilia Beach 5 اقساط

    Evergreen Properties logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس على البحر متشطب بالتكييفات والمطبخ

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 360م متشطبة بتكيفات فيو ع البوكيت ف هايد بارك

    متصدر

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع160م تصميم عصري قسط ع12سنه ف سراي

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في جراند هايتس – فيو مميز

    Remax Westway logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٦٥٣ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى ماونتن فيو تشيل اوت بارك بحرى 426 م

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٧٬٠٠٠ جنيه

    svilla كورنر فى كمبوند سراى تقسيمه مميزه فورى

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون تكمله اقساط في وندر مارك

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ماونتن فيو دوبلكس 240 متر بحديقه خاصه 140 متر

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر استلام فورى بأقساط بماونتن فيو

    East wing logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام صيف 2027 علي 10 سنين أقساط

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ١٠٠٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٩٧٬٩٩٢ جنيه

    فيلا كورنر 355 علي لاجون للبيع في سعاده

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٠٤٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا 4 غرف فوري في رملة متشطبة تري البحر وقسط

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا 4 غرف فوري في رملة متشطبة تري البحر وقسط

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5 غرف نوم 255 سيتي جيت (أوبال) كواترو – كورنر

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع