فيلا كورنر للبيع في مصر, صفحة 17

1,565 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا - للبيع - كمبوند الربوة - فيو الجولف

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بمقدم 5% بأطلالة مباشرة علي الجولف

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 776م واخده VIP لوكيشن فيو خيالي علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٧٧٦ متر مربع

    ٥٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر فاخرة في أليجريا – تشطيب مميز

    Residia logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٣٤٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر ريسيل في كمبوند تلال ايست التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٤٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله فاخره للبيع في مدينتي -تشطيب فندقي

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٦٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر موقع مميز سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 330متر استلام فوري فيو خيالي واقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٣٬٦٠٨٬٦٠٩ جنيه

    فيلا كورنر لقطه بأقل سعر بماونتن فيو أستلام فوري

    Impact Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIP ع شكل قصر فاخر ع اكبر جولف ب 3 وجهات

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٩٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بتشطيبات علي أعلي مستوي و بسعر مميز

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اس فيلا كورنر بجوار مدينتى دايركت فى سراى

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإضاءة طبيعية طوال اليوم-جدار

    Residia logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند باراديس القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    بارادايس, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦١٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاتان – سعر مناسب- جولف اكستنشن

    Residia logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر تشطيب كامل - مرتفعة - مالك جاد 20/4

    Residia logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٦٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة جولف مباشرة وواضحة – حديقة كبيرة – موقع كور

    Residia logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع تاون هاوس كورنر كلاسيك

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٦ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في "تلال ايست" أمام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٦٥٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة | توين هاوس "Corner" للبيع في ليان صبور -

    Next Door Consultancy logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧١ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٤٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر فيو مفتوح- بالم هيلز استلام قريب

    Inn Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل فى او ويست استلام سنة قسط 6س

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٩٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فى سولانا مقدم 5% و قسط على 10 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بفيو مفتوح علي لاند سكيب ٧ غرف نوم

    TPV logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع