فيلا كورنر للبيع في مصر, صفحة 25

1,564 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية – فيلا ناصية للبيع كمبوند الياسمين

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك ڤيلا كورنر استلام فوري اطلالة مساحات خضراء

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر ريسيل190م متشطب بالفرش بانوراما سي فيو

    Evergreen Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين كورنر الترا مودرن ريسيل في ميفيدا - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج E بسعر تجارى

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ناصية استلام فوري بحديقة كبيرة مميزة

    TREX logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل كورنر بأقل من سعر الماركت في جولز

    Evergreen Properties logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ركنية – موقع مميز – تشطيب كامل, بالم هيلز

    Residia logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كاملة التشطيب–مساحات كبيرة-جولف اكستنشن

    Residia logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ركنية – جاهزة للاستلام الفوري

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ركنية – موقع مميز – تشطيب كامل

    Residia logo image

4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة ا336 متر بمقدم 4,700,000 استلام فوري

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٦ متر مربع

    ١٣٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيو مفتوح لاجون ولاندسكيب خصوصيه كامله

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 850 م- استلام فوري - موقع وسعر مميزين

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٨٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس مميز باطلاله بحريه براس الحكمه

    Evergreen Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل متشطبة بالكامل بأقل سعر في سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٤٤٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر ريسيل استلام فوري في كارما

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 240 م للبيع استلام فوري متشطبة في ستون بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر ريسيل في موقع مميز فيو مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع F3 ( تاون هاوس ) في مدينتي استلام بعد سنة

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٦٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه فيلا كورنر مستقلة للبيع بسعر لقطة

    Gate real estate marketing logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٢٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس متشطب بالكامل فى جولف اكستنشن

    Rokn Real Estate logo image

4

    5

    ٣٠٦ متر مربع

    ٨١٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة تاون هاوس كورنر بمقدم 5% بأميز موقع

    Square real estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع في مدينتي f3 استلام فوري 360م

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ١١٨٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بسعر شقة بجوار كايرو جيت من درة

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع