فيلا كورنر للبيع في مصر, صفحة 16

1,565 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر استلام فوري كمبوند كارما جيتس

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع في مدينتي بتسهيلات على 11 سنه

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر286م بمقدم4.9 مليون مع اوراسكوم

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر286م بمقدم4.9 مليون مع اوراسكوم

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس كورنر ريسيل استلام فوري فى سراي

    Z Investments For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر 230م بفيو وموقع مميز بمقدم 4.5 مليون

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة على البحر والبحيرة موقع مميز اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٧٧٦٬٨٠٠ جنيه

    فيلا صف اول للبحر مجهزه بالكامل بسعر الطرح الجديد!

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٣٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٣٣٤٬٥٠٠ جنيه

    فيلا فاخره على البحر مباشره بأقل سعر فى الطرح جديد

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٧٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع في مدينتيf3استلام فوري وايد جاردن

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ١١٨٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% استلم فيلتك ف ماونتن فيو اي سيتي فيو خيالي

    Impact Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر فاخرة كمبوند CFC أوريانا 2

    Susqual Management logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤١٧ متر مربع

    ٢١٥٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي مساحة مميزة وجاردن واسعة تطل علي لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٩٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر للبيع فELM TREE PARK بالتقسيط ع12سنه

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون للبيع برايم لوكيشن كورنر في باديه

    متصدر

    DMG logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر | صف اول + حديقة ٤٥٠ م - برايم لوكيشين

    متصدر

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر للبيع – سراي (مرحلة Esse Residence)

    Catchers investment logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل مستقل زاوية بمساحة 650 م مربعًا، جاهز للسكن

    Rokn Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بمقدم 10% لافيستا سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر نصف تشطيب بإطلالة على الحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس 380 م بإطلالة على لاندسكيب في جويا

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع شكل قصر فاخر ب 3 وجهات رئيسيه في قلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر برووف للبيع سراي القاهره الجديده

    Catchers investment logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٦٢٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بمقدم ٨,٥١٥,١٧٤ جنيه يطل على حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كورنر فيلا صف ثاني بحر في كمبوند قطامية كوست

    Arabia For Real estate logo image

    قطامية كوست, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    7

    ٦٤٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع