فلل رخيصة للبيع في مصر, صفحة 165

6,207 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا استلام فوري فى كمبوند تاوني هايد بارك

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقله فى الحزام الاخضر

    إبداع logo image

    الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى نيو زايد بموقع متميز بمقدم800الف

    إبداع logo image

    الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه التجمع 5 مقدم 1.7مليون-21م كاش

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٤ متر مربع

    ٥٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مساحة ضخمة في نيو زايد اقل سعر ف الماركت

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٦ متر مربع

    ٣١٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 418 متر مع حسن علام بمقدم و اقساط على 10 سنين

    property hills Elite logo image

    سوان ليك ويست, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤١٨ متر مربع

    ٩٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بمقدم0%اقساط علي7سنوات ب6اكتوبر

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند آلون للبيع (الشروق) 430 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الشروق, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس للبيع فرصة فى بادية بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ب6اكتوبر مساحة 440م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٥٥٨٬٣٢٣ جنيه

    فيلا لاكشيري R8 | أقل سعر في العاصمة الجديدة

    Pharos Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٨٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا320م استلام فورى قسط ربع س986الف-27مليون كاش

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع2.420.000 اوكاش38.740.00

    Property Hills... logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع2.420.000 اوكاش38.740.00

    Property Hills... logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٩٨٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا320م استلام فورى قسط ربع س986الف-27مليون كاش

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع4.950.000 أوكاش19.830.00

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢١٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن مقدم 268ألف اوكاش17.930.000

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٨٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا320م استلام فورى قسط ربع س986الف-27مليون كاش

    Property Hills... logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبرلوكس بتكييفات بمقدم744 ألف أوكاش21.830.00

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٣٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا سعر كاش11.360.000 قسط كوارتر 344 ألف

    Property Hills... logo image

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع2.420.000 اوكاش38.740.00

    Property Hills... logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع2.420.000 اوكاش38.740.00

    Property Hills... logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحة قسط ربع سنوى1.360.000 اوكاش27م

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحة قسط ربع سنوى1.360.000 اوكاش27م

    Property Hills... logo image

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحة قسط ربع سنوى1.360.000 اوكاش27م

    Property Hills... logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع