عقارات استوديو رخيصة للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 9

787 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر و سكاي بول|مارفينتو, الاحياء

    Hurghadians Property logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٨٧٩٬٢٠٠ جنيه

    استوديو 40 متر بحديقة خاصة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٨٢٬٩٨٦ جنيه

    Pool View Studio in Premium Residential Compound

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٠٣٬٣٦٠ جنيه

    استوديو 32م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو | استثمار مميز | Aurora Palace

    Rook Estate logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو رئيسي للاستثمار في منطقة الممشى

    متصدر

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠١٬٧٢٠ جنيه

    مفتاحك في انتظارك – استوديو جاهز في فلورينزا

    Homes Bay logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 38 متر pool view فى Mark Resort بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥١٦٬٤٨٠ جنيه

    أكبر مشروع في الهضبة | مطوّر موثوق | فرصة استثماري

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٨٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٣٩٬١٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح | مرتفعات الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٣٧٬٥٢١ جنيه

    استوديو أرضي بحمام سباحة، جاهز، شاطئ خاص

    Rook Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥١٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٤٨٬٩٢٥ جنيه

    ستوديو دور أرضي بإطلالة على المسبح الممشى السياحي

    El-Bedihy & Co logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٩٨٬٥٥٥ جنيه

    استوديو جاهز للتسليم في حي العرب

    متصدر

    Homes Bay logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٦٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥١٩٬٣٠٠ جنيه

    استوديو 35م تشطيب الترا سوبر لوكس إطلاله ع المسبح

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    رفاهية بسعر مناسب–ستوديو أنيق بإطلالة على البول

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٩٨٬٥٥٥ جنيه

    ستوديو 52م جاهز بإطلالة بحر جانبية وسط البلد

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٦٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩١٬٣٩٦ جنيه

    استوديو 53 متر sea view فى ScandicResort بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٤٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٨٧٩٬٢٠٠ جنيه

    Studio apartment pool view at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز مع شاطئ خاص مع خصم 35%

    Hurghadians Property logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩١١٬٥٦٥ جنيه

    استديو مع حديقه خاصه بسعر 1,911,565

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٩٢٢٬٣٧١ جنيه

    استوديو بإطلالة جانبية على البحر | سكانديك

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بتصميم عصري مفتوح وعملي

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٦٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 58م يطل علي البحر والمسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 57م يطل علي البحر - طريق مجاويش السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 58م بحديقة في كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع