عقارات استوديو رخيصة للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 7

787 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة في الممشى السياحي.. استوديو بفيو بول

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٥٬٩٥٢ جنيه

    استوديو أتلانتس الغردقة تقسيط 5 سنوات استثمار قوي

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٨٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في جراند روك – موقع مميز على الممشى

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 58 م مع حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 57 م وهدوء تام في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 58 م في مجاويش أمام نيو إيجلز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠١٬٣٣٣ جنيه

    احجز استوديو 58 م بأفضل عائد في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٣٧٬٦٦٧ جنيه

    استثمر استوديو 58 م بإطلالة خلفية في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٤٣٬٠٢٥ جنيه

    استوديو 45م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بتصميم عصري- شلالات الهمبرا

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استثماري ذكي في جراند روك

    متصدر

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو عصري في منتجع جراند روك

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠١٬٤٠٠ جنيه

    شقة استوديو مطلة على المسبح | منتجع أتلانتس

    Eastmark logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٩٩٬٧٦٨ جنيه

    استوديو مزود بجاكوزي مدمج داخل قصر في منطقة مجاويش

    Homes Bay logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شلالات الهمبرا -استوديو بتصميم عصري مفتوح وعملي

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أسلوب حياة أكثر هدوءاً ورقياً

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الشمالية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    مباشرة على ممشى South Side – الغردقة

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر و حمام سباحه|منتجع حياة, الاحياء

    Hurghadians Property logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٤٧٬٣٢٠ جنيه

    ستوديو بتيراس خاص بالممشي بخطة سداد 3 سنين

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    اسكن واستثمر باعلي عائد تاجيري في موقع مميز جدا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٢١٬٠٠٠ جنيه

    الان فرصه استثماريه مميزه استوديو 57 متر في كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٦٢٬٤٠٠ جنيه

    حقق حلمك من سكن راقي واستثمار مميز في كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬١٣٦٬٤٦٧ جنيه

    عندما يلتقي السكن الراقي والاستثمار في كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مباشرة على ممشى South Side – الغردقة

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو عصرية – 1st Avenue

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع