عقارات استوديو رخيصة للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 14

787 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٤٬٦٥٥٬٧٨٤ جنيه

    Condo apartment 84sq.m for sale Atlantis Resort

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٧٣٧٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو عقد اخضر بتراس خاص بالممشي بمقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر وحمام سباحه 37م| Hayat Resort

    Hurghadians Property logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٥٤٠٬١٨٣ جنيه

    استوديو مع إطلالة البحر والممشى

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    58م شاليه بحديقة خاصة في كلان قرب البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٨٠١٬٣٣٣ جنيه

    58م شاليه بحديقة في كلان رفاهية وخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٧٣٧٬٦٦٧ جنيه

    58م شاليه بحديقة في كلان رفاهية قرب البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٩٠٧٬٠٠٠ جنيه

    57م شاليه في كلان تصميم عملي وموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 58م للبيع في كلان قرب البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٩٩٨٬٦٠٠ جنيه

    شاليه 58م للبيع في كلان فرصة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شاليه 67م بحديقة في كلان الآن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٩٩٨٬٦٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 58م في كلان واستثمر بذكاء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٧١٬٢٦٨ جنيه

    عيش في أكثر المناطق حيوية 59 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٤٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬١٤٩٬٣٨٩ جنيه

    شاليه 57م للبيع في فلورينزا خمسين قرب البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩١٬٧٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بإطلالة البحر مساحة 52 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٥٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٨٢٧٬٨٢٥ جنيه

    احجز شاليه 45م في فلورينزا خمسين بسعر مناسب

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٧١٬٢٦٨ جنيه

    شاليه 59م للبيع في سكانديك شاطئ خاص ورفاهية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٤٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٩٣١٬٢٤٣ جنيه

    امتلك شاليه 47م في فلورينزا خمسين تصميم عملي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٢٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٨٨٬٤٥٠ جنيه

    ستوديو 45م بالممشي بمقدم 30% فقط واستلام 2027

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 32 تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٤٨٬٠٨٠ جنيه

    ستوديو 38م بالممشي السياحي بخدمات متكاملة مقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٥٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٨٨٬٤٥٠ جنيه

    استوديو 45 متر يطل على البحر و حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٧٣٧٬٦٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٦٢٬٦٢٣ جنيه

    Studio apartment pool view at Florenza Khamsin

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٦٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٤٧٬١٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 54م بسعر مغري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    بلاتينيوم ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٨٬٦٥٠ جنيه/متر مربع