عقارات استوديو رخيصة للبيع في مصر, صفحة 6

3,439 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٣٥١٬٢٥٠ جنيه

    ستوديو 57 متر مجاويش الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٤٬٠١٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بقرية مطارمة بيتش 62م التراسوبرلوكس

    Novus Stanza logo image

    مطارمة بيتش ريزيدانس, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي متشطب بالفرش اول صف علي البحر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمقدم 10% موقع مميز بالتقسيط علي اطول فتره

    Tradmark Real Estate logo image

    كارنيليا, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٤٧٦ جنيه

    ستوديو في الغردقة بشاطئ خاص وقسط على 4 سنين

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • موراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧٥٠٬٩٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Main Marks
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الشمالي,موراي

• 11

    شقة

    ٣٬٠٤٠٬٦١٤ جنيه

    ستوديو في الغردقة فيو بسين بقسط على 4 سنين

    Knight properties logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي للبيع لمحبي الإستثمار اول سكن

    كيان للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٣٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند بلوم فيلدز-المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند بلوم فيلدز-المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بأرخص سعر في الماركت لوكيشن مميز وبحري

    Right Direction logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • جادي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠١٥٬٥٥٩ جنيه

    خطة السداد: 45
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الثالث,جادى ريزيدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاردن فيو متشطب بالكامل وبأرخص سعر

    Right Direction logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل أقل سعر شاليه مفروش @سهل حشيش فيو حمام سباحة

    Egypt Best Properties logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل أقل سعر شاليه مفروش @سهل حشيش فيو حمام سباحة

    Egypt Best Properties logo image

    صن ست بيرل, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل أقل سعر شاليه مفروش @سهل حشيش فيو حمام سباحة

    Egypt Best Properties logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل أقل سعر شاليه مفروش سهل حشيش فيو حمام سباحة

    Egypt Best Properties logo image

    صن ست بيرل, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • ليانا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨٣٥٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Toledo Development
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,ليانا

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو سوبر لوكس تكمله اقساط فالسابعه الجديده

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٣٩٬٠٠٠ جنيه

    ستديو سي فيو - عقد اخضر - الممشي السياحي -بالتقسيط

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧١٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو يطل على حمام السباحة فى الممشى

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 41م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٨٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٤٨٬٩٢٥ جنيه

    استوديو 45 م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • لا سيرينا ميني إيجيبت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    السويس,العين السخنة,لا سيرينا ميني إيجيبت

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٣٬١٦١٬٥٠٨ جنيه

    Florenza Khamsin فى طريق عرابيا بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على المسبح من البحر والسماء | مارفين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٨٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • شقة - 1 حمام للبيع في الحي الاول - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فندقي للبيع اللترا مودرن

    كيان للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٤٥٬٢٩٠ جنيه

    لقطة باجمالي مليون800 الف في B8 مساحة 51م بالتقسيط

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٣٦٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو دبل فندقي البيع اللترا مودرن

    كيان للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • جرين سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,جرين سيتي

    استوديو, 2 - 3 غرفة