شقق استوديو رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 15

760 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بالجولدن سكوير بالتجمع وبقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 75م متشطبه للاستثمار بالتجمع وبقسط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل 80 م استلام فوري بسعر مميز

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للاستثمار وبسعر لقطه بالتجمع قسط15سنه

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اتعاقد ع استوديو ع دائري المعادي بمقدم121الف وقسط

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 66م بسعر لقطه في اب مونت وقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو في تاج سيتي ليك بارك استلام فوري

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه جاهز للسكن ومتشطب بالتكيفات بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستديو للبيع فى Origami Taj City

    Utopia logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إستديو للبيع في كمبوند نوشن التجمع الخامس

    Utopia logo image

    نوشن القاهرة الجديدة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٤٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو فى العاصمة الإدارية بتسهيلات على15سنة

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مدينتي B8 فيو جاردن بالتقسيط المريح مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٥٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بنص التمن بخصم 50% للكاش القاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 53م بأقل سعر وأطول فتره سداد 12سنة بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة للبيع امام مطار القاهرة بخصم50%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 10% ستوديو في ساج ليكس العاصمة الإدارية

    Adviser Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل مقدم ستديو فى بلوم فيلد موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل واميز استديو مفروش ارضي يجاردن للبيع B6

    East House logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة لن تتكرر في بريفادو – مدينتي 65م

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في سراي بمرحلة ايلان لوكيشن مميز اقل من سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥١٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن جاهزة للمعاينه في زيزينيا المستقبل

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٥٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة ارضي 58 متر كاش في B6 علي فيو جاردن

    Rikaz logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٣٬١٥٠ جنيه

    ارضي بجاردن فيو السنترال بارك 63م في نور بالتقسيط

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٥٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بموقع مميز جدا - جاهز للسكن بسعر لقطة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للاستلام بحري فيو لاند مارك

    ERE logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع