عقارات رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 15

15,630 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 180م بأفضل سعر بمقدم 2 مليون في نيو زايد

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ريفرز – تطوير مصر | نيو زايد

    RE/MAX Everest logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 1036mمستقلة في ذا استيتس من سوديك

    Inn Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٩ متر مربع

    ١٠٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 450م بفيو البحيرة تقسيط 9 سنوات

    Inn Properties logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بخدمة فندقية حياة سنتريك

    Inn Properties logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ١٥٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • جرين بلازا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جرين بلازا 1

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر في كمبوند كارميل سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو الاهرامات - قسط 10 سنة

    Inn Properties logo image

3

    2

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٣٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوى212ألف اوكاش6.250.000

    Property Hills... logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بي اكس بالم هيلز لوكيشن مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الفوري قسط 12 سنوات استلم شقة متشطبة بالكامل

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • نوبو إستيتس ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ذا استيتس
  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي واسعة في التوسعات الشمالية – ٦ أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع عند محورالبوليفار مميزة

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديرة سيتي – جنوب الحي الرابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل نصف تشطيب في كيان-استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل نصف تشطيب في كيان-استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • فيينا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٤٥٬٣٧٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Dream Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيينا

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب من بالم هيلز تقسيط 12 سنة قرب مول مصر

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في جولز وبالقرب من كمبوند نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوديك كمبوند فاي سوديك

    Inn Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٤٤٬٣٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في كمبوند لوجار - زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤١٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٤٤٬٣٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في كمبوند لوجار - زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤١٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • اكسورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Jora Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,اكسورا

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٦٢٬٩٨٧ جنيه

    فيلتك 304 فوري بقسط مليون ربع سنوي او كاش 20مليون

4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٤٬٠٣٩٬٣٥٠ جنيه

    فيلا فوري 304م بسعر كاش 20مليون او مقدم 4مليون+قسط

4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٣٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف الكارما كاي الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تشطيب فاخر بقلب الشيخ زايد

    Inn Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا قرب هايبر1 ادفع3.285.000 اوكاش21.890م

    Property Hills... logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٨٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • سيف ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Civilia
    الجيزة,الشيخ زايد,سيف ويست

    2 - 3 غرفة