عقارات رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 14

15,628 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من سوديك بسعر 29 مليون بالتقسيط ع 10سنين

    متصدر

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 253م في نيو زايد بالتقسيط بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٣ متر مربع

    ١١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من سوديك بسعر 29 مليون بالتقسيط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من سوديك بسعر 29 مليون بالتقسيط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الشيخ زايد من سوديك بجوار مطار سفنكس

    Oaks Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٤٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • كوي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٤٥٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Voya
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كوي
  • 14

    فيلا

    ٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من سوديك بسعر 29 مليون بالتقسيط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في باديه أكتوبر بأقل مقدم وتقسيط طوي

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق باديه أكتوبر بأقل سعر ومقدم وتقسيط مريح

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في باديه أكتوبر بمقدم بسيط وأقساط مريحة

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مجهز بالكامل بتكيف ومقدم : 3,000,000

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • بافيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من سوديك بسعر 29 مليون بالتقسيط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٨١٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند سوديك في قلب الشيخ زايد

    Oaks Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٣٣٨ متر مربع

    ١٤٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى على المحور 550م بقسط ربع سنوى1.6M

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فورى بجوار مول مصر فيو جولف_قسط.

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند من سوديك ذا استيتس زايد

    Oaks Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٢٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • جول ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٠٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Harva Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,جل

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فورى بجوار مول مصر فيو جولف_قسط.

    كمبوند ليك دريم, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فورى بجوار مول مصر فيو جولف_قسط.

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فورى بجوار مول مصر فيو جولف_قسط.

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فورى بجوار مول مصر فيو جولف_قسط.

    متصدر

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • جاردن جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٢٨٬٧٧٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    IGI Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,أشجار سيتي,جاردن جيت

    2 - 3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في كمبوند ذا استيتس سوديك

    Oaks Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل مقدم واجمالى تاون-فيو مميز داخل المشروع

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 240 في موقع مميز بمقدم 3 مليون في نيو زايد

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    نوفيلا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في بالم باركس الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه ريسيل في ماونتن فيواي سيتي اكتوبر

    متصدر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيسلى ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٢٩٬٥٢٥ جنيه

    خطة السداد: 9
    المطور العقاري
    Ma`alem
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,سيسيلي نيو زايد

    3 - 6 غرفة