عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 557

18,566 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جولف فيو للبيع في تاج سيتي – Origami Golf

    Next Door Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل متشطب بسعر لقطه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    لاتيرا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة وجولف فيو للبيع في تاج سيتي

    Next Door Consultancy logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متاحه للبيع بموقع مميزفي كمبوند هايد بارك

    Ninety Two logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحديقتين استلام فوري بجوارAUC فيو مميز

    IRTKAZ logo image

    ميدتاون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أب تاون تشطيب كامل مع تكيفات

    Do estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فقط شقة باقساط علي ١٢ سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ٤ غرف نوم ​​للبيع في تاج سيتى

    Do estate logo image

4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧١٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب سعر و موقع مميز ب اقساط تصل ل 10 سنين

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٢٤٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلا بأميز و ارقى موقع جولف فيو

    Square real estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في هابتاون موقع مميز (بسعر أقل من السوق)

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في موقع مميز اقل من سعر الشركه ب10م

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابيتال جاردنز شقه استلام فوري موقع مميز فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مودرن تشطيب مميز على المناظر الطبيعية

    Do estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م تتميز بجاردن خاص 90م حرف L و سعر مميز

    Smartex logo image

    مجاورة 2, الحي الثاني غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس تشطيب راقي باميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

3

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فورى متشطب بالفرش والأجهزة الكهربائية

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كمبوند الدبلوماسيين

    Property Network logo image

    حي الدبلوماسيين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع | أبو الفدا – الزمالك

    AMAKEN Misr logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٩٦٬٧٧٥ جنيه

    شقة إعادة بيع بسعر أقل من الشركة في تاج سيتي

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة 200م الياسمين 1

    Al Ofok Investment logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز اي فيلا جاردن على لاجون في ماونتن فيو

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 77متشطيب فاخر واستلام قريب في مدينتي

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز جدا للبيع فيو مفتوح

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥١٨ متر مربع

    ٦٩٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بحديقة | أزاد ووك | التجمع الخامس

    متصدر

    Property Network logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع