عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 555

18,566 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن_سوديك فيليت بجوار ميفيدا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري متشطبه بجاردن التقسيط باقل سعر في ستودا

    Summit Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلا بأميز و ارقى موقع جولف فيو

    Square real estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٢١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي باميز ارقى موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل بسمارت هوم فى أب تاون

    Do estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٠٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروش 144م بيع كمبوند ليك فيو ريزيدنس التجمع

    Horizon Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩١٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤١٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس تشطيب مميز ارقى موقع لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٧٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م سوبر لوكس بجوار السراج مول

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد السمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحمام سباحه للبع في ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بخصم 40%شقه بأفضل سعر بفيو مفتوح بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس بأميز و ارقى موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ١١١٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٣٨ متر للبيع في حسن علام هاب تاون

    Do estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى تطل على المسطحات المائية في باتيو

    Do estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة مفروشه فرش راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل للبيع متشطب بالكامل استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٢ متر مربع

    ٣٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة اي فيلا جاردن ماونتن فيو 1.1 للبيع

    متصدر

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم و أقساط- استلام مبكر - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تشطيب راقي بحمام سباحه بأميز وارقى موقع

    Square real estate logo image

6

    7

    ١٬٢٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٢٧١٬١٠٠ جنيه

    شقة للبيع – بدون أوفر – كمبوند ذا لوفت

    Property Network logo image

    ذا لوفت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى كريك تاون القزار استلام هذه السنة اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – قطامية ريزيدنس القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٤٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 2

    قطعة أرض

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية ارض ناصيه على حديقه 4 شقق بالدور

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٩٥٥ متر مربع

    ١٦٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميدتاون كوندو – Midtown Condo

    Property Network logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة غرفتين باحسن تشطيب موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 308 م متشطب بحرى supper garden

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع