عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 556

18,566 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سيتي جيت موقع مميز .

    Country For Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٤٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 215م بغرفة مربية وأقساط حتى 2030

    Next Door Consultancy logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع مباشرة على البحيرة بسعر جذاب

    Country For Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية اي فيلا جاردن هايد بارك استلام فوري

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بدون مقدم(135متر) بسعرلقطه بفيو بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا جاردن 235 مترًا مربعًا مع أقساط فى MV 1.1

    Do estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه 144م بيع كمبوند ليك فيو ريزيدنس التجمع

    Horizon Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقة للبيع ف هاب تاون بفيو مميز

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على اللاجون في بالم هيلز التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع تاون هاوس310متر بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة تشطيب راقي باميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلا 550 متر باميز موقع بالتقسيط

    Square real estate logo image

5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع بينتهاوس تشطيب راقي بالتكييفات

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٩٣٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري استلام فوري في سيفورا هايتس

    Next Door Consultancy logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في هايد بارك القاهرة الجديدة

    Properties-Today.com logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 238م متشطبه للبيع في ميفيدا علي السنترال بارك

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٢٦٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن شقة 153م استلام فوري بفيو مميز الان

    متصدر

    Bright logo image

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٩٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان اس فيلا لقطه فى موقع مميز جدا

    IRTKAZ logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 107م بالجراج تقسيمه مميزه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بلاندلس ارضي بجاردن بمدخل خاص علي الديونز

    Aqar Share logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالتقسيط لمدة 6 سنوات، التسليم العام القادم

    Do estate logo image

5

    5

    ٣٣٨ متر مربع

    ١٠٢٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ويست جولف القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري بتشطيب مميز للبيع في ايستاون-فيو ع جاردن

    ERE Investments logo image

4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع