عقارات استوديو مفروشة رخيصة للبيع في محافظة مصر, صفحة 3

58 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر للبيع في كمبوند وان قطامية – موقع مميز

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو رائع و مميز للبيع | بورتو نيو كايرو

    Osoul Residence logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارقي مراحل مدينتيprivadoستوديو فندقي باقساط مريحه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو رائع و مميز للبيع | بورتو نيو كايرو

    Osoul Residence logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    studio for sale at Madinty

    Shield - DR3 logo image

    مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كانيون ٨

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١١٤٬٠٨٥ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Home Town Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح استديو للبيع بالرحاب2

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بالفرش في مدينتي B12 تشطيب راقي

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقيه مفروش بالكامل جاهزه للاستلام

    Remax The Address logo image

استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • تيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٧٢٬٩٦٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • جازورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٦٧٬٧٨٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • ذا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٤٢٬٤٥٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Salam Properties
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,ذا ريزيدنس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • ماليف

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٨٩٬٢٦٢ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Kulture Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة