8شقة٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيهلقطة امام الخدمات مباشرة في B7 تشطيب خاص كاش 69مترB7, مدينتي, القاهرة استوديو 1 ٦٩ متر مربع ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
15شقة٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيهاستوديو مع رووف للبيع في ستون ريزيدنسستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة استوديو 1 ٦٠ متر مربع ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول1شقق فندقية٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيهوحده فندقيه 44 متر في مشروع lumia grand hotelلوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة استوديو 1 ٤٤ متر مربع ٨٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول19شقة٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيهفي قلب العاصمة الجديدة* سيرانو *شقق فندقية*مميزسيرانو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة استوديو 1 ٥٥ متر مربع ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقق فندقية١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيهجناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليونفندق هيلتون القاهرة النيل المعادي, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة استوديو 1 ٣٠ متر مربع ٥٣٬٢٦٦ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٩10تو جيزرالسعر عند الإطلاق:٤٬٣١٨٬٨٣٢ جنيهخطة السداد: 10القاهرة,مدينة القاهرة الجديدةاستوديو, 1 - 3 غرفة
15شقة٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيهاستوديو 70م مفروش للبيع | ماونتن فيو آي سيتيماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة استوديو 1 ٧٠ متر مربع ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع
7شقة٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيهالمرحلة الخامسة - استوديو بحديقة خاصة للبيعامتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة استوديو 1 ٦٠ متر مربع ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقق فندقية١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيهجناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليونفندق هيلتون القاهرة النيل المعادي, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة استوديو 1 ٣٠ متر مربع ٥٣٬٢٦٦ جنيه/متر مربع
10شقة٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهستديو تشطيبات خاصه للبيع في بورتو نيو كايروبورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة استوديو 1 ٦٠ متر مربع ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع
البيع الأول7شقق فندقية٣٬٤٣٥٬٢٠٠ جنيهشقة فندقية في العاصمة الإدارية الجديدة - Lumia R8لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة استوديو 1 ٤٥ متر مربع ٧٦٬٣٣٧ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٩3لاريفاالسعر عند الإطلاق:١٬٤٢٢٬٢٠٠ جنيهخطط دفعالقاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8استوديو, 1 - 3 غرفة
6شقة٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهاجمل واميز استديو مفروش ارضي يجاردن للبيع B6B6, مدينتي, القاهرة استوديو 1 ٥٨ متر مربع ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع
7شقة٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهللبيع استوديو ارضي بجاردن خاص - داخل مدينتي B6B6, مدينتي, القاهرة استوديو 1 ٦٠ متر مربع ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقق فندقية١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيهجناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليونفندق هيلتون القاهرة النيل المعادي, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة استوديو 1 ١ متر مربع ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقق فندقية٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهوحدة فندقية 40 متر جاهزة للاستثمار في قلب R7لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة استوديو 1 ٤٠ متر مربع ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع