شقق رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 446

11,351 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند باديا بالم هيلز امام مول مصر

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٢٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن فوري 193متر في كليوباترا علي 4 سنوات

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف | استلام فوري | في كمبوند بيل في اعمار

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٨٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري بالقرب من الخمائل بسعر مميز

    Property  Hills. logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود بيت3 غرف+غرفه مرييه متطشب تقسيط على 10س

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك بيت3 غرف + جاردن بتقسيط على 10س

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مجهزه موقع مميز جاهزه للاستلام الفوري بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في مقوع مميز ب قسط ل 10 سنين و سعر رائع

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في مقوع مميز ب قسط ل 10 سنين و سعر رائع

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فى O WEST ريسيل باقل مقدم متشطبه

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 م للبيع – الشيخ زايد – الحي 16 (مجاورة 2)

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه | لوكيشن مميز | استلام فوري |كايرو جيت

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد وست (Zed West)

    Hefnawy Group logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٧٣٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تطل على لاندسكيب وحمامات سباحة بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٤٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 235متر ف ارقي كومباوند سكني سياحي استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري متشطب بالكامل وفيها تكيفات في زايد بحري,,

    Crafters Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيو جيزة موقع مميز جدا

    I-Move logo image

2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ا قل سعر شقة للبيع في نيو جيزة

    I-Move logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٧٩٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز جدا على البحيرة فيوعلى البحيره

    Crafters Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 147م ريسيل استلام فوري متشطبه

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٤٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين بأقل سعر فى اويست وقسط حتى 9سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٧٨٬٤١٠ جنيه

    شقة2 غرفة 115م اقل سعر استلام 3شهور متشطبة بالكامل

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٤٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م صن كابيتال فيو حمام سباحة وتقسيط 8 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك بيت 2غرف + جاردن بتقسيط على 10س

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري لوكيشن مميز ريسيل بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع