شقق رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 444

11,351 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٦٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اوفر _ شقه للبيع بسعر مميز و استلام فوري في باديه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٧٩٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه | لوكيشن مميز | استلام فوري |كايرو جيت

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع المستثمر الصغير- الحي العاشر-الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيفرلي هيلز كازا شقة موقع متميز

    Triple S Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٥٠٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه للبيع بأقل سعر في باديه و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٧١٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي مرتفع للبيع في المنطقة السياحية الرابعة

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد ويست PSR – فيو بارك | بدون أوفر

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٦٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التوسعات الشمالية – مشروع 2000 قطعة

    Smart-Homes Real Estate logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه للبيع في بي اكس بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة في اي سيتي اكتوبر لوكيشن مميز و فوري

    Boundless For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند روضة زايد – الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا لوكس على المريوطية هرم الرئيسي للبيع

    المريوطية, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2 نوم للبيع فى تشطيب كامل اويست

    Vira Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٢٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 2000 قطعه نص تشطيب بمقدم 50% استلام فورى

    Smart-Homes Real Estate logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة127م 10%مقدم وتقسيط10سنوات بحدائق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م ميدان طهران دور 7 تفرعات مصدق

    Royal Home logo image

    ميدان طهران, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتين للبيع مفتوحين على بعض في المستقبل – الحي 12

    Smart-Homes Real Estate logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم باركز (بالم هيلز)

    Remax Westway logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣٠٠م أميز مواقع غرب سوميد وسط الفيلات و القصور

    Green City for real estate logo image

    شارع النباتات, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بإطلاله على اللاندسكيب | استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة83م ب10%مقدم وتقسيط10سنوات بحدائق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع٢٢٠ ف ميدان طهران الدقي

    Royal Home logo image

    ميدان طهران, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فندقية في 205 للبيع بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٢٦٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سوبر لوكس فى ارقى احياء الشيخ زايد

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 132م اقل مقدم لاستلام فورى

    Vira Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع