شقق رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 439

11,351 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تقسيط 8 سنين – بيتا ريزيدنس حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٢٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 129م كومباوند Hills of One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٦٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين - بيتا ريزدنس حدايق اكتوبر - علي 9 سنين

    BETA EGYPT logo image

    فيينا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤١٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف - بيتا ريزدنس حدايق اكتوبر - علي 9 سنين

    BETA EGYPT logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين - بيتا ريزدنس حدايق اكتوبر - علي 9 سنين

    BETA EGYPT logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤١٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين - بيتا ريزدنس حدايق اكتوبر - علي 9 سنين

    BETA EGYPT logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤١٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 123م غرفتين | تقسيط 8 سنين – بيتا ريزيدنس

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤١٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية بإطلالة مفتوحة بأميز مواقع غرب سوميد

    Green City for real estate logo image

    شارع النباتات, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف - بيتا ريزدنس حدايق اكتوبر - علي 9 سنين

    BETA EGYPT logo image

    فلو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تقسيط 8 سنين – بيتا ريزيدنس حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬١٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180متر مرخصة دور خامس تشطيب الترا سوبر لوكس

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تقسيط 8 سنين – بيتا ريزيدنس حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 دقيقة لشارع النوادي مساحة الشقة 155م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين - بيتا ريزدنس حدايق اكتوبر - علي 9 سنين

    BETA EGYPT logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤١٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬١٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 فيو مفتوح علي بوابتين رئيستين مساحة 165م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين - بيتا ريزدنس حدايق اكتوبر - علي 9 سنين

    BETA EGYPT logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤١٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف - بيتا ريزدنس حدايق اكتوبر - علي 9 سنين

    BETA EGYPT logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بفرلى هيلز الشيخ زايد

    Topaz Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل3 فيو مفتوح علي الرئيسي مساحة155م استلام فوري

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في مسلسل 3 - حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٠٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٨٠ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف - بيتا ريزدنس حدايق اكتوبر - علي 9 سنين

    BETA EGYPT logo image

    دارفيل ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٤ جنيه/متر مربع