شقق رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 420

11,351 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٩٬٥٠٠ جنيه

    اقل سعر في ابراج زيد زايد ٣غرف متشطب استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٣١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى قلب الشيخ زايد 168م استلام فوري دور 9

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في افضل لوكيشن في فيلج ويست درة

    Rokn Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٥٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه ف بادية برايم لوكيشن بخصم 30% قسط ل12س

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م شارع الحسني خلف محي الدين أبو العز

    Royal Home logo image

    شارع الحسني, المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في مقوع مميز ب قسط ل 10 سنين و سعر رائع

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٨٢٬٧٩٤ جنيه

    شق 3غرف 162م برايم فيو علي أبراج زد استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٧٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مجهزه موقع مميز جاهزه للاستلام الفوري بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد في الشيخ زايد القديمة - شقق متشطبة - 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 235متر ف ارقي كومباوند سكني سياحي استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري ف جنه اكتوبر 115م جاهزه للسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في مقوع مميز ب قسط ل 10 سنين و سعر رائع

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في مقوع مميز ب قسط ل 10 سنين و سعر رائع

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فى O WEST ريسيل باقل مقدم متشطبه

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد وست (Zed West)

    Hefnawy Group logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٧٣٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري متشطب بالكامل وفيها تكيفات في زايد بحري,,

    Crafters Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين نوم متشطبة في زايد القديمة بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 147م ريسيل استلام فوري متشطبه

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٤٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين بأقل سعر فى اويست وقسط حتى 9سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم متشطبة في زايد - مقدم 5% علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٧٨٬٤١٠ جنيه

    شقة2 غرفة 115م اقل سعر استلام 3شهور متشطبة بالكامل

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٤٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م صن كابيتال فيو حمام سباحة وتقسيط 8 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ا قل سعر شقة للبيع في نيو جيزة

    I-Move logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٧٩٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسليم فوري بأقل سعر دوبلكس في أبراج زد تشطيب كامل

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٥٤٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري لوكيشن مميز ريسيل بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع