شقق رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 416

11,351 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م متشطبه بفيو حمام سباحه مقدم 800ألف كاش 9م

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا متشطبه الشيخ زايد مقدم1.5م-كاش 10م

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا متشطبه الشيخ زايد مقدم1.5م-كاش 10م

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجنينه خاصه في الحي السابع

    Remax Westway logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر غرفتين ف IVOIRE برايم لوكيشن مقدم 480الف

    Evergreen Properties logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر خاص وموقع وفيو مميز

    Master Key logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م متشطبه بفيو حمام سباحه مقدم 800ألف كاش 9م

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة غرفتين نوم للبيع في موقع متميز في أو ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع باقل سعر في جنه ٤

    Master Key logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقة تشطيب جديد للبيع في اوبرا سيتي

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كمبوند بيفرلي هيلز سوديك

    Remax Westway logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في Vye Sodic موقع مميز جدًا جاهزة للاستلام

    The X Site For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري 6 ويست بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٤٠ م دور اول تشطيب مختلف للبيع في جنه ٢

    Master Key logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كمبوند بادية بالم هيلز 6 اكتوبر

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة للبيع مفروشة بالاجهزة في ابراج زيد

    Master Key logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 3 غرف نوم للبيع في موقع متميز في أو ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند سمارت بتصميم يوناني في حدائق اكتوبر

    Pro Master Real estate logo image

    الشمس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2 نوم تشطيب كامل للبيع فى اويست

    Vira Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري وبالتقسيط في جنه ٤

    Master Key logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 205م + روف 125م | 3 غرف | أكتوبر بلازا

    Aqar Dayem logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند اكتوبر بلازا

    Remax Westway logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في كمبوند الخمائل المرحلة الثالثة

    I-Move logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زايد ديونز متشطبه في موقع مميز

    The X Site For Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٤٤٤٬٧٧٥ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكييفات للبيع في سولانا

    Master Key logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٩٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع