شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 656

16,848 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 131م استلام فوري وأكبر جاردن في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٩٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Bloomfields مدينة المستقبل 76 متر

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 112م جاهزة للبيع| بفيو مفتوح وأقل من سعر السوق

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٧٠٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175متر للبيع في ماونتن فيو اي سيتي اللاجون

    Prime Company logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + حديقة بمقدم 5% في هايد بارك التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١١٣٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 135 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م دور أرضي للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز المستقبل سيتى شقة 131 متر غرفتين

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام 175م | Stone Park | بمقدم 2.5 م

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للإيجار فيلا دوبلوكس للايجار مفروش كومبوند

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد السمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 115 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 126 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للسكن الان في العاصمه الاداريه بقسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 126 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة165م جانبي بالحي التالت غرب خطوات نادي هليوبليس

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في هايد بارك بغرفه ناني علي احلي فيو

    Prime Company logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شفه للبيع في تاج سيتي 176م 3غرف و 4حمام

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة لاك سايد - تصميم مودرن شقه 76م استلام فوري

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 240 متر

    Zein for real estate logo image

4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوفت بأقل سعر للمتر فى قلب R8بالعاصمة بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ف قلب المستقبل سيتي بجورا مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل من سعر السوق جاهزة للسكن

    Smart Step logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل بالتقسيط برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٣٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري ف فيليت سوديك سكاي كوندوز

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جرين سكوير -ارضى بجاردن - شقه‎ 215 م-

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع