شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 547

16,754 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B6 – مساحة 89 متر – مفروشة

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط حتي 10سنوات شقه تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٥٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نص تشطب ارضى 150م بجارن النرجس الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بمقدم 340الف فقط وتقسيط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٧١٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في لافيستا التجمع و بالتقسيط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 116م فيو مجري السيل بb12

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة باكبر جاردن ف تاج سيتي\مقدم 930الف

    متصدر

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في لافيستا التجمع شقه بجاردن برايم لوكيشن

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 175م بأرقي مراحل مدينتي بجوار النادي B1

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع التجمع الخامس كمبوند جاردن هايتس

    Town River logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 220م تكمله ااقساط بفيو مفتوح

    INVEST PRO logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه 3غرف برايم لوكيشن بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٢٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 107 متر في B12 فرصة للإستثـمار في مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٦٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135متر B1 مدينتى طلعت مصطفى بسعر مميز

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة كورنر للبيع في زيد إيست التجمع مقدم 8.260

    Realtors logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في لافيستا التجمع شقه بجاردن برايم لوكيشن

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ريسيل بأقل من سعر الشركة في كمبوند اريا

    IRTKAZ logo image

    كمبوند أريا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالاندلس امام كومباوند القطامية ديونز بالتجمع

    Aqar Share logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطه ( استلام فورى _ قسط على سنه )

    Rakaez Real Estate logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في لافيستا التجمع شقه 3 غرف برايم لوكيشن

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للسكن والاستثمار بـ بريفادو 84م ع بحيرة

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع 207م موقع مميز هايد بارك التجمع.

    Sedra Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في لافيستا التجمع شقه بجاردن برايم لوكيشن

    متصدر

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المراسم-شقة 130م الترا سوبر لوكس بموقع مميز للبيع

    متصدر

    YaKan Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه متشطبه بمطبخ وتكيفات برايم لوكشن بااقل سعر

    Momentum logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع