شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 464

16,642 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة على حمام سباحة استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٣٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقع بمقدم 460 الف استلام فوري ومتشطب بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقسط امتلك شقة تشطيب مالك في بوليفارد باقل سعر

    Views for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجديدة بالتجمع الخامس

    AMG. logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه Resale باقل سعر كاش فى كمبوند سراي Sarai

    Smart Step logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    النرجس فيلات قريبه من شارع التسعين وفندق الدوسيت

    AMG. logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في الياسمين 6 بمدخل خاص وحديقة خاصه

    AMG. logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٩٢٬٠٠٠ جنيه

    سكن راقي في ليك فيو 2 لوكيشن مميز جدا شقة 181متر

    MD Signature logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٨٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع فيو لاند سكيب باقل سعر

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع المرعشلي فى الزمالك .

    Royal Home logo image

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتى بإطلالة على المساحات الخضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز مفروشة للبيع بكمبوند الصحفيين

    Infinity Homes logo image

    مدينة الصحفيين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 141م في ماونتن فيو هايد بارك بموقع مميز

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكييفات بموقع مميز الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٦٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه تطل علي حمام سباحة استلام فوري في ميفيدا

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تشطيب سوبر لوكس باطلاله مميزة على الpool

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع محمد المرعشلي فى الزمالك .

    Royal Home logo image

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3غرف بتشطيب مميز في ماونتن فيو هايد بارك

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي 162م - 3غرف بمقدم أقل من 1M سداد 4 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل سعر اجمالي و مقدم في مرحله لاجون

    متصدر

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع متشطبة بخصم الكاش استلام فوري

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٥٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    بمساحة فيلا شقة 4 غرف للبيع في ذا ريدج 205م

    Egypt Best Properties logo image

    ذا ريدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٦٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اللوتس الشمالية بمساحة 210 متر +220 متر جنينة خاصة

    AMG. logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل و موقع متميز بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه باجهزه المطبخ و التكيفات

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٤٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع