شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 467

16,642 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيست استلام فوري تشطيب كامل

    Aqarpedia For Resale logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر و أميز موقع -استلام فوري في ايستاون

    why solutions logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٢١٦ مترًا تشطيبات فاخرة فى ميفيدا

    Do estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام فوري بأقل سعر وأميز موقع -ايستاون

    why solutions logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧٤٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في فيفث سكوير – تشطيب كامل

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٥٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر بجاردن امام مدينتي كمبوند سراي -ريسيل

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سوبر لوكس ف حسنى احمد خلف مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حسني احمد خلف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقه متشطب موقع مميز فورى سوديك ريزيدنس

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ١٠٩٬٠٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مفروشه تطل علي النيل متشطب بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ والتكيفات جاهزة للسكن زيد ايست

    Smart Step logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في سوديك فيليت – V-Residence

    SKEEP logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة تشطيب راقي بـأميز موقع بوول فيو

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م بحري موقع متميز بكمبوند ميفيدا

    Views for Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع في الرحاب المرحلة الرابعة مجموعة٧٢

    AMG. logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مفروشه تطل علي النيل مباشره بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٨١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري بأقل سعر في سراي امام مدينتي -ريسيل

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة استلام فوري بأقل مقدم و اطول فترة سداد

    IRTKAZ logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٣٩٬١٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم موقع مميز للبيع مع التقسيط

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٢٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 155م-3غرف بمقدم أقل 1,5M بسعر لقطة

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة 195م 3 غرف استلام فوري | لوكشن مميز

    Gate real estate marketing logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل بموقع مميز و إطلالة مفتوحة

    why solutions logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو golf شقة بجاردن 217م بمدخل خاص مقدم930الف-تاج

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالتكييفات وخزائن مطبخ في ميفيدا

    Do estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأقل سعر سور في سور مع النادي الاهلي

    IRTKAZ logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥١٬٣٩٢ جنيه/متر مربع