فلل ٣ غرف رخيصة للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 2

129 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة لقطة للبيع في سراي بجوار مدينتي Sarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة مع تطوير مصر بالمستقبل باقساط11سنة

    Roots Real Estate logo image

    سيينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٢٥١٬٧٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون في كمبوند سراي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Z للبيع بكمبوند سراي – المرحلة S2

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٥٢٣٬٠٠٠ جنيه

    سكاى ڤيلا بأقل سعر على مساحات خضرة

    New Avenue Real Estate logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • اليفا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٧١٠٬٩٧٩ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    3 غرفة

  • 13

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحديقه بسعر لقطة موقع مميز واقساط حتى 7 سنوات

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٨١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام قريب فى كمبوند سراي

    Closer logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٦١٢٬٥١٣ جنيه

    فيلا ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام سنه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع z-villa 165 meter استلام خلال شهور

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مميز باقل سعر في الماركت

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٥١٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • نيوم مستقبل سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,نيوم مستقبل

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٧٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بفيو مميز سعر لقطة اقل سعر في الماركت

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٦١٢٬٥١٣ جنيه

    فيلا 198م مع حديقة وإطلالة طبيعية وتقسيط مريح

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٨٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سراي اقل من سعر السوق جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٬٢٧٦٬٦٩٢ جنيه

    فيلا للبيع جاهزة عالاستلام بمقدم و اقساط بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • روزيل سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Khaled Sabry Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,مدينة الرسيل

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ناصية 165م بحديقة واسعة للبيع في سراي S2

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى سراى امام مدينتى مباشرة بسعر مميز

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل سعر بجاردن خاصه 3 غرف نوم المستقبل

    Property Hills  One logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٥٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو تحفه على اكبر لاند سكيب _سعر لقطه حرفيا

    Homy Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٣٣٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استاند الون مع مدينة مصر فى BUTTERFLY

    Roots Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٩٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا سراي استلام قريب موقع مميز أقل مقدم واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا بسراي جاهزة للاستلام موقع مميز للبيع بحرى

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر استلام قريب في سراي موقع مميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقرب استلام! امتلك فيلا في S2 ف سراي بخصم كاش ضخم

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٢٨٧٬٤٥٧ جنيه

    فيلا للبيع فى موقع مميز امام مدينتى ريسيل

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٧ جنيه/متر مربع