فلل ٣ غرف رخيصة للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 3

129 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ١٠٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اس فيلا في سراي استلام قريب لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٥١٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3نوم مع روف كبير خاص للبيع في سراي- مرحله راي

    Ninety Two logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٧٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في سراي - المرحلة راي-استلام قريب

    Ninety Two logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٣ متر مربع

    ٣٩٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٩٥٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر مميز مع تطوير مصر بالمستقبل +تقسيط 11سنة

    Roots Real Estate logo image

    سيينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر للبيع فELM TREE PARK بالتقسيط ع12سنه

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • ذا وندر مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    The Marq
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,ذا وندر مارك

    3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر للبيع – سراي (مرحلة Esse Residence)

    Catchers investment logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٩٥٩٬٥٢٦ جنيه

    فيلا بعقد قديم 100 الف قسط ربع سنوى حتى 2030

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5% مقدم وتقسيط 12 سنة وخصم كاش 50%

    Western House logo image

3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٧١١٬٧٣٣ جنيه

    اس فيلا كورنر اقل من سعر السوق موقع متميز في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٠٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع160م تصميم عصري قسط ع12سنه ف سراي

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بجوار مدينتي مباشرة بخصم 50%

    متصدر

    Closer logo image

3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٣٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع فى ات ايست قسط على 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    في الشرق, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٦٥٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بحديقه لقطه ريسيل ف موقع مميز بسعر رائع

    IRTKAZ logo image

3

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5% مقدم وتقسيط 12 سنة وخصم كاش 50%

    Western House logo image

3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل بسعر لقطه ( نيوم المستقبل )

    We Comm logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    إس ڤيلا في سراي بأقل من سعر السوق

3

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٨٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 208 متر تشطيب كامل فى المستقبل سيتى بأقل سعر

    TREX logo image

3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٩٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بتشطيب راقي 3 ادوار بفيو مفتوح وخصوصيه

    Falcon for Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٥٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 224م بتقسيط 10 سنوات في مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥١٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر استلام فوري فيو رائع بأقل سعر في سراي

    متصدر

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا SVilla في كمبوند سراي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند سراي تقسيط على 12 سنة

    Oaks Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع داخل سراي شيّا ريزيدنس بموقع مميز

    Ninety Two logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر تاون هاوس استلام فورى بأقل سعر أميز فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٤١٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    إس فيلا بجاردن بأقل مقدم , فيو و موقع مميزين- سراي

    why solutions logo image

3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع