عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 317

8,290 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٨٤٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب راقي بالمطبخ و التكييفات بسعر لقطة

    Boundless For Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٩٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في مشروع بيل في، المرحلة الجديدة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٢١٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 990الف مقدم او كاش8مليون

    Property Hills... logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه حدائق اكتوبر بدون فوائد طول فترة

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٩٬٧٧٥٬٠٢٠ جنيه

    فيلا للبيع في كومباوند بيل في، نيو زايد - إعمار

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٤ متر مربع

    ٩٧٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في ميني كمبوند لازورد – الحي ال8

    Zayed Gate logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٣١٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 990الف مقدم او كاش8مليون

    Property Hills... logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع اول سكن لها حصة بالارض والجراج

    Master Key logo image

    شارع هارون, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل المرحله 3 أ متشطبه

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٣١ متر مربع

    ٩٧٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه حدائق اكتوبر بدون فوائد طول فترة

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على النادي للبيع في آيفي

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية عالنيل الكبير لاجنبي للبيع او الايجار

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 990الف مقدم او كاش8مليون

    Property Hills... logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 990الف مقدم او كاش8مليون

    Property Hills... logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب فندقي-اطلالة مباشرة على حمام السباحة

    متصدر

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بسعر مميز في مجمع آيفي

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كومباوند بيل في، نيو زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ٩٠٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في مشروع بيلي في الجديد،

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٥١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بالحي السابع – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة بحري 3 غرف بإطلالة مزدوجة ابراجZED وجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٣٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في West Leaves –موقع راقي بجوار نيو جيزه

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 990الف مقدم او كاش8مليون

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع