عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 285

8,290 عقارات أخرى
  • 2

    بناية كاملة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عمارة 219م جنوب الأحياء – بجوار المستثمر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جنوب الاحياء, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٦١٥ متر مربع

    ٢٠٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة استلام فوري ف كيان مقدم1,5مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن والاستثمار ف الشيخ زايد 130م في دي جويا

    Egypt Best Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بأطول فترة سداد بجوار بيفرلي هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٩٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم تاون هاوس ميديل استلام 2027 ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع فى كارنيل كومباوند نيو جيزة

    Brokers Hub logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بقسط شهري 20 ألف مقدم 43% تقسيط على 6 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسليم فوري تاون هاوس موقع مميز نيو جيزة اكتوبر

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل أويست، بمساحة 200 مترfully finished

    متصدر

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في px palm hills 3 غرف

    Tasweeq For Real Estate logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٨٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نايا ويست كمبوند : نايا ويست

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة للبيع في جولز 207م - فيولاند سكيب بحري

    Gate real estate marketing logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٣٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 172م 3 غرف موقع مميز دقائق من هايبر وان

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٧٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر في اكستنشن الكلوب بارك

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٢٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند دي ماري الشيخ زايد بمقدم10%فقط

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    أي فيلا

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_اقل سعر اي فيلا جاردن كورنر برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ٣٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٨٩٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 174م بإطلالة الرمبلا في بيتا ريزدنس

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٬٩٦٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 متر في The Courtyard

    Tasweeq For Real Estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | بنتهاوس متشطب في ماونتن فيو تشـل اوت بـارك

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع200مترسوبركمبوندجاردن هيلز6اكتوبر

    ياسر هلال logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م بإطلالة يونانية | بيتا ريزدنس

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٢٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند دي ماري الشيخ زايد بمقدم10%فقط

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بإطلالة ZED Park – استلام فوري

    Properties-Today.com logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٨٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 12 سنين في 125م بقسط ربع سنوي60K

    Promax Property Investors logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 172م موقع مميز أمام الربوة دقائق من هايبر وان

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٧٬٤٤١ جنيه/متر مربع