عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 290

8,290 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-لقطههه باقل سعر في المشروع اوبن فيو مرحله MT

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر مغري في نمق من ميلي بجوار بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٦٨٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب اقرب استلام في ريفيرز بجوار سوديك

    Property  Hills. logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2دق للنادي الاهلي-متاح تقسيط 10سنوات

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم شقةاستلام فوري ف حي الاشجار اوبن فيو بخصم35%

    Evergreen Properties logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٠٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس فاخر في إيفوري هيل، نيو جيزة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ٧٧٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2دق للنادي الاهلي-متاح تقسيط 10سنوات

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في الحي 16 – الشيخ زايد | تشطيب فاخر

    RE/MAX Everest logo image

    شارع المهندس احمد كمال حمدي, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- اقل سعر اي فيلا جاردن في المشروع برايم فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٥٢٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 195م استلام فوري متشطبه وكمان بالتقسيط

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع  تاون هاوس في kingsrange

    plan-B logo image

3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فى O WEST ريسيل باقل مقدم متشطبه

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل تطل علي الجولف في الربوة

    New Avenue Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 195م فى تولوا اويست بافضل موقع

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "ألترا سوبر لوكس" في الحي الثالث – جاهزة للسكن

    RE/MAX Everest logo image

    شارع الحي الثالث, الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر متشطب فيومفتوح علي لاند سكيب

    Gate real estate marketing logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠٣٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه واجهه بحريه شرقيه مساحه 185 م تعادل200م

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٣٥٬٢٥٠ جنيه

    شقة جاهزه للسكن بأقل مقدم واطول فتره سداد في اويست

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه بحريه شرقيه مساحه 185 متر تعادل 200متر

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال

    Gate real estate marketing logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في الحي 16 – الشيخ زايد | تشطيب فاخر

    RE/MAX Everest logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في الحي 16 – الشيخ زايد | تشطيب فاخر

    RE/MAX Everest logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2دق للنادي الاهلي-متاح تقسيط 10سنوات

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٢٬٨٠٨ جنيه

    شقةفيو مميز باقل مقدم من بدر الدين امام ماونتن فيو

    Property  Hills. logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٤٬٤٩٢ جنيه/متر مربع