عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 281

8,290 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى فيو لاند سكيب فى Six West

    Property Hills VIP logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط تاون هاوس استلام فوري بأميز موقع

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه في اميز لوكيشن في الحصري الترا سوبر لوكس

    الحصري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع 300م – كمبوند جراند هايتس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف فى متفرعات مصدق الدقي.

    Royal Home logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه في قلب الحصري متشطبه الترا سوبر لوكس

    الحصري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم مليون استلام فوري بماونتن فيو اي سيتي

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بكمبوند الجريا سوديك ويست الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٢٬٤٧٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب في بي اكس بالم هيلز أطول فتره سداد

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٤٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط على 108 شهر في 140م +روف تيراس 70م

    Promax Property Investors logo image

    كينجز واي, طريق بوليفارد, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون في كمبوند اليجريا سوديك ويست الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٦٣٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع فووري بأقل سعر للشقق في MV the lake

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك في Whyt أوراسكوم | تاونهاوس قسط لـ 2029

    Properties-Today.com logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ٩٬٥٨٣٬٠٠٠ جنيه

    إيفيلا سكاي جاردن دوبلكس – ماونتن فيو iCity أكتوبر

    Remax Westway logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3غرف علي هضبه نيو جيزه في بالم هيلز

    Property Hills VIP logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف الكارما كاي الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بكمبوند اليجريا صف اول جولف

    Adagio Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    بناية كاملة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    210م جنوب الأحياء – بجوار المستثمر الصغير

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جنوب الاحياء, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٦١٥ متر مربع

    ١٨٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 224 متر للبيع فى اكتوبر بلازا استلام فورى

    Vida Solutions logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في احسن ابراج ب زايد ب قسط 10 س

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة استلام فوري للبيع في نيو جيزة

    I-Move logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٩٧٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٣٥٢٬٨٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 229م بأميز موقع وسعر وفيو نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٤٩٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخدمة فندقية متشطبة بالكامل و استلام فورى!!!

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات في بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    منزل مزدوج

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين 185 م هاوس للبيع – نيو أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤١٬٨٩١ جنيه/متر مربع