عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 135

8,201 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بجوار نيو جيزه ب565الف مقدم او كاش6مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند زايد ديونز الشيخ زايد 198م

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حديقه خاصه - فيو مميز

    X Hub logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٢٬٧٦٠٬٤٤٦ جنيه

    لوفت ارضي تشطيب كامل في كمبوند سولانا-مطبخ وتكيفات

    RE/MAX Everest logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٩٩٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر اقل سعر في الماركت في كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر في او ويست اوراسكوم بجوار نيو جيزه

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٦٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل نصف تشطيب في كمبوند كيفا

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٨٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل مقدم في برايم لوكيشن بقسط علي 15 سنه

    Crown Stone Realty logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي بحديقة نصف تشطيب في الحي السابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع - أكتوبر بلازا سوديك

    Remax Westway logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٣٣٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي نصف تشطيب في الحي السابع بسعر 6,850م

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥١ متر مربع

    ٢١٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا تاون هاوس بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٣٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي بحديقة بمطبخ وتكيفات في جلاديوس جاردن

    RE/MAX Everest logo image

    جلاديوس جاردن, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٦٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل نصف تشطيب في كمبوند كيفا

    RE/MAX Everest logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٨٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى توين هاوس لوكيشن مميز بالتقسيط فىVye

    Square Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٦٤٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع – ويست ريدج، نيو جيزة

    Houses and More For Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي بحديقة بمطبخ وتكيفات في جلاديوس جاردن

    RE/MAX Everest logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل نصف تشطيب في كمبوند كيفا

    RE/MAX Everest logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٨٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه علي شارع النزهه مباشر بجوار دورا

    Crown Stone Realty logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة مزدوجة في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي نصف تشطيب في الحي السابع بسعر 6,850م

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي بحديقة نصف تشطيب في الحي السابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بجوار نيو جيزه ب565الف مقدم او كاش6مليون

    Property Hills... logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو تشيل اوت بارك

    Remax Westway logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تشطيب كامل- مطبخ وتكيفات في زايد ديونز

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٣٬٢٥٤ جنيه/متر مربع