عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 136

8,201 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري متشطبة فى كيان على 4 سنين

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فورى للبيع فى باديه

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٩٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا تاون هاوس بالتقسيط بفيو مميز

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر اي فيلا للبيع تقسيط بارك فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة وبموقع مميز في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات و مطبخ في ابراج زيد بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 200متر للبيع في جاردن هيلز استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 متر واجهة بحري حدائق اكتوبر مسلسل3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 200 متر بحديقة230 متر للبيع فى جاردن هيلز

    Vida Solutions logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز فى PX مقدم 5% و قسط حتي 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في Azha بموقع مميز تقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٨٤١٬٦١٤ جنيه

    شقه للبيع في كميوند فليدج ويست باقل مقدم موقع مميز

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٦٦٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة مباشرة على لاجون للسباحة

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في اويست برايم لوكيشن 25% خصم الكاش

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في افضل لوكيشن في كمبوند نوفيلا للكارما

    Crown Stone Realty logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٥٨٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة بالكامل بمقدم5% و اقساط 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع استلم فورا بنتهاوس مميز تشطيب راقي

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل من سعر السوق في بيل في إعمار زايد

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٢ متر مربع

    ١٠١٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك بالتقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس معروض للبيع في بيل في إعمار

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر وحدة في مشروع Azha موقع مميز جدًا تقسيط 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز فورى شقة لانداسكيب فيو اميز موقع فى فاى

    Square Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في Azha بموقع مميز تقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس للبيع في ايفوار في شيخ زايد امام الربوه

    Crown Stone Realty logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع